Eladó jó állapotú lakás - Budapest XIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:58 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Czéró Krisztina
+36-(30)-647-1203
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK095549
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Otthonos, tágas lakás angyalföld csendes részén ideális otthon vagy BEFEKTETÉSBudapest XIII. kerületének közkedvelt részén, Angyalföldön kínálok megvételre egy szép állapotú, téglaépítésű társasház földszintjén található, 58 m²-es, 2 szobás lakást. Az ingatlan udvari nézetű, így nyugodt, zöld környezetet biztosít, miközben a város infrastruktúrája és a belváros gyorsan elérhető. Az ingatlan alkalmas a 3%-os kamatozású Otthon Start hitelprogram igénybevételére, így kiváló lehetőség lehet első lakás vásárlásához vagy kedvező finanszírozással történő befektetéshez. HELYISÉGEK* világos, tágas előszoba* nappali* külön hálószoba* konyha* fürdőszoba és wc egy helyiségbenA lakás szép állapotú, tiszta és gondozott, így akár azonnal költözhető. MŰSZAKI jellemzők* alapterület: 58 m²* fűtés: gázkonvektor* belmagasság: 3 méter felett* közös költség: 22. 000 Ft / hó* udvari parkolási lehetőségLOKÁCIÓ és környezeta környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik, minden fontos szolgáltatás rövid távolságon belül elérhető:* élelmiszerboltok, üzletek* éttermek, kávézók* óvoda és iskola* orvosi rendelő* Kassák park és zöldterületekKözlekedés szempontjából is kiváló az elhelyezkedés:* m3 metró Dózsa György út megálló* 14-es villamos Újpest és Lehel tér irányábaIDEÁLIS választás* első lakásukat kereső fiataloknak* fiatal pároknak* befektetőknek, akik könnyen kiadható ingatlant keresnek* Ez az ingatlan csendes, zöld környezetet és kiváló városi elhelyezkedést kínál egyben, amely ritka kombináció a fővárosban. További információért és személyes megtekintésért keressen bizalommal!
85900000 Ft
Referencia szám: lk095549 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 85900000 Ft és mivel az alapterülete 58 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1481034 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Czéró Krisztina összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szent István tér összes hirdetése között is.

