Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest XVIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XVIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:47 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Viszmeg Réka
+36-(70)-586-8999
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK043963
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 18. ker.
Valódi kis ékszerdoboz a XVIII. kerület szívében.
Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla társas ház első emeletén egy 47 nm alapterületű 2 szobás + erkélyes lakást.
Az ingatlan 3 éven belül lett korszerűsítve és felújítva.
A felújítás során elvégzett munkálatok :
a nyílászárók cserélve lettek ( 1 szoba kivételével 5 rétegű hőszigetelt ablakok, abban az 1 szobában 3 rétegű nyílászáró került beszerelésre)
Az egész lakásban a burkolatok cseréje és a festés is megtörtént
A konyha egyedileg lett készítve mely gépekkel együtt a vételár részét képezi. (Ezalól kivételt képez a beépített mikró)
A lakás melegéről gázkonvektor gondoskodik, de alternatívaként a tulajdonos beszereltetett egy hűtő-fűtő klímát is.
Az ingatlan a lokációt tekintve tökéletes helyen van. Minden amire a minden napokban szükség lehet 2-3 perces sétával elérhető.
Extraként említeném meg a háznak saját napelem forrása van így a villamos energia díja rendkívül kedvező.
2 Db tároló helység használható, egy az emeleten melyet csak a közvetlen szomszédok használnak, és egy a földszinten a nagyobb dolgok tárolására. ( Pld. : Bicikli, babakocsi )
Parkolás az utcán díjmentesen elérhető.
Ha költségmentes ingatlant keres rövid költözési határidővel ne maradjon le erről a kis ékszerdobozról.
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.
Referencia szám: lk043963 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest XVIII. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XVIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 69900000 Ft és mivel az alapterülete 47 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1487234 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Viszmeg Réka összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kispest összes hirdetése között is.

