Eladó újszerű állapotú lakás - Cegléd (24534333)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Cegléd
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:50 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:ÉNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Pálóczi Erika
Pálóczi Erika
+36-(20)-484-4834
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK059155
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Cegléd, Eladó újszerű állapotú lakás - Cegléd


Eladó teljesen felújított lakás cegléden, a belváros SZÍVÉBEN! Eladásra kínálunk Cegléden egy téglaépítésű, 50 m2 hasznos alapterületű földszinti lakást a belvárosban. Helyiségeket tekintve kialakításra került egy hálószoba, amerikai-konyhás nappali, fürdő külön WC-vel, háztartási helyiség a gépeknek és egy előtér. a lakásban felújításra kerültek:- új külső műanyag nyílászárók redőnnyel, belső nyílászárók- villany, víz, csatornahálózat- hűtő-fűtő klíma felszerelése- esztétikai felújítások, burkolás, festés. a lakás fűtését gázkonvektorok látják el, melyek szintén felújításra kerültek. a melegvizet új ariston villanybojler adja. Az ingatlan per, teher és igénymentes, azonnal birtokbavehető. Lokációját tekintve kiváló, Cegléd belvárosában tulajdonképpen sétatávolságon belül minden elérhető. ÖRÖMMEL állok rendelkezésére a duna house kínálatában megtalálható összes ingatlannal kapcsolatban. Hétvégén is várom megtisztelő hívását! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Ceglédi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Cegléd oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 48500000 Ft és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 970000 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pálóczi Erika összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Cegléd összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal