Eladó új építésű lakás - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:58 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Hőszivattyús
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:ÉK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Szatmári Éva
+36-(30)-244-7095
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: PR075943/LK/25801
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Debrecen
Hatvani kert társasház első emeletén eladó 1/1 számú 55 nm-es lakás + 7. 5 Nm erkély. a lakás észak-keleti tájolású. a lakásban található konyha étkező, nappali, egy db szoba és egy fürdőszoba. a lakáshoz tartozó erkély a nappalin keresztül megközelíthető.
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, egy igazán prémium kategóriájú lakást a Hatvani kertben. Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, és tegyen szert egy érték tartó ingatlanra, mely hosszú távon biztosíthatja Ön és családja jólétét.
Kiváló befektetési lehetőség, lehetőség van most arra hogy a vételárból akár 10 % engedményt kapjon.
A lakások optimális elrendezése lehetőséget ad arra, hogy fiatal párok kezdő otthona vagy első albérlők legyenek.
A földszinti lakás terasszal és kertkapcsolattal is rendelkezik. Az első emeleten négy jó elosztású lakás található, erkéllyel.
Műszaki paraméterek:
- aa+ energetikai besorolás
-Levegő-víz hőszivattyú
-Porotherm 30n+f falazat
-Austrotherm 15 cm-es eps homlokzati szigetelés
-3 rétegű hőszigetelt műanyag nyílászárók
-Padlófűtés lakásonkénti vezérléssel
-Klíma hűtés
A társasházhoz egy 8 férőhelyes mélygarázs, 5 férőhelyes felszíni parkoló és 8 db tároló tartozik, melyek külön-külön megvásárolhatóak (10-5-5 millió Ft).
A projekt célja, hogy egy olyan lakókörnyezetet hozzon létre, ahol minden szempontból az otthon érzés dominál. Kérjen személyre szabott ajánlatot.
A lakások önálló helyrajzi számmal ill. Albetéttel rendelkeznek.
Hívjon bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető


