megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:72 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Debrecen
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:87 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Bécsiné Kocsár Aliz
Bécsiné Kocsár Aliz
+36-(20)-502-2460
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Csendes, belső kertre néző prémium lakás loggiával a Nagyerdő ...


Debrecen egyik kedvelt részén, a Lóverseny Residence exkluzív, kis lakásszámú társasházában kínálunk megvételre egy I. emeleti, 82, 58 m²-es, nappali + 2 szobás lakást, amelyhez 9, 12 m²-es loggia kapcsolódik. A lakás belső udvari tájolású, csendes, harmonikus életteret kínál, miközben a déli és keleti fekvésnek köszönhetően egész nap világos, napfényes marad.
Az ingatlan egyik legnagyobb erőssége a kiegyensúlyozott, jól élhető térszervezés. A világos nappali és a loggia kapcsolata tágasabb térérzetet ad, a külön nyíló szobák pedig jól szeparált privát zónát biztosítanak. Ez a lakás ideális választás lehet azoknak, akik új építésű, elegáns otthont keresnek, de a nyugalomról és az igényes környezetről sem szeretnének lemondani.
A Lóverseny Residence műszaki színvonala kiemeli a projektet a piaci kínálatból: a társasház modern, energiahatékony kialakítású, a+ energetikai besorolású gépészeti megoldásokkal, talajszondás hőszivattyúval, padlófűtéssel és mennyezeti hűtés-fűtéssel készül. A kis lakóközösség exkluzívabb, nyugodtabb lakókörnyezetet biztosít, emellett választható zárt garázs is elérhető a projektben, jellemzően kb. 18–20 m² méretben.
Az elhelyezkedés szintén erős érv az ingatlan mellett: a projekt a Nagyerdő közelében, modern lakóparki környezetben valósul meg, a közelben iskola, óvoda, üzletek és buszmegálló is könnyen elérhető. Ez a lakás így nemcsak esztétikus és korszerű, hanem hosszú távon is értékálló választás lehet.
Irányár: bruttó 138 512 000 Ft
5% áfa, a 9, 12 m²-es loggia a vételárban.
(Hivatkozási szám: m126244) Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó debreceni új építésű 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 138 512 000 HUF és mivel az alapterülete 87 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 592 092 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bécsiné Kocsár Aliz összes hirdetése között, vagy akár a/az PARTNER INGATLAN összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal