Eladó jó állapotú lakás - Érd (59795241)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Érd
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:70 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
Szőke Lívia
+36-(20)-517-7372
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

MODERN, ERKÉLYES LAKÁS SAJÁT KERTTEL ÉS TEREMGARÁZZSAL ELADÓ É...

Modern, erkélyes lakás saját kerttel és teremgarázzsal eladó Érd csendes RÉSZÉN!

Érd egyik nyugodt, családbarát részén kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, világos, erkélyes lakást egy mindössze 5 lakásos, igényes társasház első emeletén.

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik modern, alacsony fenntartású és valóban élhető otthont keresnek – kompromisszumok nélkül.

A lakás elosztása:

• tágas, amerikai konyhás nappali étkezővel
• 2 külön nyíló hálószoba
• fürdőszoba + külön WC
• 2 erkély, melyek egész nap világossá és élhetővé teszik a tereket

Ami igazán kiemeli a kínálatból:

• kis lakásszámú, csendes társasház (összesen 5 lakás)
• modern, szigetelt téglaépület
rendkívül alacsony fenntartási költségek
H-tarifás hűtő-fűtő klíma (kedvező villanyszámla)
redőny + szúnyogháló minden nyílászárón
• praktikus beépített gardrób
• modern ikea konyhabútor
• saját kertrész kb. 70Nm
teremgarázs-beálló
• 2 külön tároló

Az emeleten mindössze 2 lakás található, így a nyugodt, privát lakókörnyezet garantált.

Ideális választás pároknak, kis családoknak vagy akár befektetőknek is – az ingatlan könnyen és gyorsan kiadható.

Ha egy valóban megkímélt, világos és élhető otthont keres Érden, ezt érdemes személyesen is megnézni! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Érdi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Érd oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 103000000 Ft és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1471429 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szőke Lívia összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal