Eladó új építésű lakás - Győr (38452493)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Győr
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:74 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:12 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Tamásiné Hujber Margit
Tamásiné Hujber Margit
+36-(70)-393-4979
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M311701
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Győr, Eladó új építésű lakás - Győr


Győr-Szabadhegy frekventált, központi részén, csendes belső udvaros környezetben, 9 lakásos társasházban rendkívüli jó adottságokkal rendelkező 2. emeleti lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan nettó alapterülete 63, 4 m2. Jelenlegi készültségi szint emeltszintű fűtéskész állapot, de van lehetőség a saját ízlés szerinti kulcsrakész befejezésre is. Kiváló infrastruktúra, a közelben óvoda, iskola, üzletek, művelődési ház is megtalálható.
Zárt udvar tartozik az épülethez, ahova elektromos kapun keresztül juthat be. Az udvari kocsibeálló ára 2 millió Ft.
További kérdés esetén keressen bizalommal és nézzük meg együtt!
Nem áll rendelkezésére a vételár teljes összege? Az OTP Ingatlanpont teljeskörű hitelügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az OTP csoport tagjaként, ügyfeleinknek lehetőségük van az OTP Bank által nyújtott kedvező hitel-, kamat- és díjkedvezmények igénybevételére. Az adás-vétel folyamatának megkönnyítése érdekében szakképzett kollégáink, ügyvédeink gyorsított ügyintézéssel állnak szíves rendelkezésükre.

Referenciaszám: M311701
Megtalálta álmai ingatlanát, de nem áll rendelkezésére a teljes vételár? Forduljon hozzám bizalommal ingatlanközvetítés és hitelmegoldások egy helyen, az OTP Bank szakmai hátterével! Ingyenesen előszűrés! Gyorsított ügyintézéssel, személyesen, vagy akár telefonon keresztül, de igény esetén ügyfeleink otthonában, és banki nyitva tartáson túl is. További információért hívjon a megadott telefonszámon. Tel:70/393-4979

Referencia szám: m311701-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Győri új építésű 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Győr oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 49900000 Ft és mivel az alapterülete 74 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 674324 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tamásiné Hujber Margit összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Győr Árpád út 23 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal