megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Győr
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:64 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:Van
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:Udvari
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kovács Eszter
Kovács Eszter
+36-(20)-397-0776
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Tégla lakás, Győr, Révfalu, Dózsa György rakpart, 64nm, ...


Dunaparti életérzés révfaluban – erkély, garázs, TÁROLÓ

A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínálja Győr egyik legkedveltebb városrészében, Révfaluban, a Dózsa György rakparton ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, 64 m²-es, 2. emeleti téglalakást, amely saját garázzsal, tárolóval és egy tágas erkéllyel biztosít kényelmes otthont vagy értékálló befektetést.

Az 1988-ban épült, hőszigetelt társasház egyik nagy előnye, hogy két utcáról is megközelíthető: gyalogosan és autóval egyaránt a Dózsa György rakpart, valamint az Ady Endre utca felől.

A lakás egyik legnagyobb értéke a közel 42 m²-es amerikai konyhás nappali, amely rendkívül világos, jól bútorozható és kellemes életteret biztosít. A jelenlegi kialakítás mellett a konyha könnyedén leválasztható, így egy további hálószoba kialakításával a lakás akár nappali + 2 hálószobássá is átalakítható, ami jelentősen növelheti az ingatlan használati értékét.

A délnyugati tájolású nappaliból nyíló 7 m²-es erkélyről csendes parkra és a Mosoni-Dunára nyílik kilátás, amely különleges hangulatot biztosít a mindennapokhoz.

A hálószoba a belső udvar felé néz, így nyugodt és zavartalan pihenést kínál.
A fürdőszobában kád és külön zuhanyzó is helyet kapott, a wc pedig külön helyiségben található saját kézmosóval.

Az ingatlan főbb jellemzői
•64 m² alapterület
•2.Emelet
•1988-ban épült társasház
hőszigetelt épület
amerikai konyhás nappali + hálószoba
•a konyha leválasztásával nappali + 2 hálószobássá alakítható
•7 m²-es, délnyugati fekvésű erkély parkra és Mosoni-Dunára néző kilátással
•külön fürdőszoba és WC
csendes belső udvari hálószoba

Garázs és tároló
A lakáshoz tartozik egy 13 m²-es, zárható, aknás garázs, amely az épület alatt található, valamint egy kb. 3,5 m²-es saját tároló, amely közvetlenül a garázsból nyílik.

Elhelyezkedés
Révfalu hosszú évek óta Győr egyik legkedveltebb és legértékállóbb városrésze. A Duna-part közelsége, a parkos környezet és a belváros gyalogosan néhány perc alatt történő elérhetősége egyedülálló életminőséget biztosít.

Pár perc sétával elérhető:
Győr történelmi belvárosa
•Széchenyi István Egyetem
•óvoda, iskola
•orvosi rendelő
•üzletek, éttermek, kávézók
tömegközlekedés
•kerékpárutak és Duna-parti sétányok

Miért érdemes ezt az ingatlant választani?
Győr egyik legjobb lokációja
✔ Dunapart közvetlen közelében
✔ Délnyugati tájolású, világos lakás
✔ Jól alakítható belső tér
✔ Saját zárható garázs és külön tároló
✔ Két utcáról megközelíthető társasház
Belváros közeli, mégis csendes környezet
✔ Kiváló választás saját otthonnak vagy hosszú távú befektetésnek

Ha olyan otthont keres, ahol a természet közelsége, a belváros kényelme és az értékálló lokáció egyszerre adott, akkor ez a révfalui lakás kiváló választás lehet.

További információért vagy személyes megtekintés egyeztetéséért keressen bizalommal!

Tel: +36203970776

Irodánk díjmentesen segít hitel- és támogatás ügyintézés során, hogy Ön könnyedén megtalálja a legjobb pénzügyi megoldásokat. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó győri átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Győr oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 110 000 000 HUF és mivel az alapterülete 64 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 718 750 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kovács Eszter összes hirdetése között, vagy akár a/az KOMPLEX INGATLAN összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal