Eladó jó állapotú lakás - Kaposvár
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kaposvár
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:35 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2

Csepregi Dominik
+36-(70)-420-0371
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Belváros szívében felújított alagsori lakás ELADÓ!
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál kaposvári tégla LAKÁST.
A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvári tégla lakás jellemzői:
-Kaposváron a belváros szívében a Dózsa György utcában található az alagsori lakás
-35 m2-es, 2 szoba, konyha, fürdőszoba elosztású
-a lakáshoz tartozik nagyobb tároló helyiség, illetve az udvarban felújítandó kisebb tároló épületek
-Parkolás az udvarban megoldható, a társasház előtt az utcán fizetős a parkolás
-Konvektoros fűtéssel van felszerelve
-Az ingatlan azonnal birtokba vehető, így tökéletes befektetőknek akik azonnal hasznosítani szeretnék a lakást
Amennyiben a lido home által kínált kaposvári tégla lakás, vagy bármely a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon.
Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére.
LIDO HOME-Ingatlanok egy életen át! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Kaposvári jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Kaposvár oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 24300000 Ft és mivel az alapterülete 35 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 694286 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Csepregi Dominik összes hirdetése között, vagy akár a/az Lido Home Kaposvár összes hirdetése között is.