Eladó jó állapotú lakás - Kecskemét (74239299)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:16 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kecskemét
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:41 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:D
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Pongrácz Csilla
Pongrácz Csilla
+36-(70)-394-5036
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK078135
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Kecskemét


Kecskemét, Nyárfa lakópark: 1. emeleti, liftes, nappali+1 szobás lakás eladóFiatal építésű, szép állapotú és azonnal költözhető lakást keres Homokbányán? Ez a 41 m²-es ingatlan pontosan ilyen, ráadásul tehermentes, így a papírmunka is gyors lesz. Amiért jó választás: Kényelem: 1. emelet, de a lift a földszintről indul (nincs lépcsőzés a nehéz szatyrokkal). Rezsivédett: Házközponti fűtés egyedi méréssel csak azért fizet, amit tényleg elhasznál. Parkolás: Nem kell helyet vadászni, opcionálisan udvari beálló vásárolható hozzá. ( 2. 500. 000 Ft) Elhelyezkedés: Buszmegálló a ház előtt. Aldi, Auchan, autópálya, ovi és suli percekre. a lakás tehermentes, azonnal megvásárolható. Ha saját otthont keresel, vagy biztos hozamot hozó befektetést, gyere el és nézd meg! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Kecskeméti jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Kecskemét oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 52900000 Ft és mivel az alapterülete 41 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1290244 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pongrácz Csilla összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Érd, Diósdi út összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal