Eladó jó állapotú lakás - Miskolc
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:2 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Miskolc
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:79 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:Nincs
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Nincs
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:Udvari
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Fróna Rita
+36-(20)-505-7400
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Tégla lakás, Miskolc, Vologda városrész, Tizedeshonvéd u...
Miskolc belvárosához közel kínálunk megvételre egy első emeleti, 79 m²-es téglalakást, amely világos, kellemes hangulatával és praktikus elrendezésével ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy akár befektetők számára is. A szigetelt társasház és a korszerű műanyag nyílászárók hozzájárulnak az alacsony fenntartási költségekhez, miközben kiváló hő- és hangszigetelést biztosítanak, így a belvárosi elhelyezkedés ellenére is csendes, nyugodt otthon várja új tulajdonosát.
A lakásba belépve előszoba és gardrób fogad, majd egy tágas, a konyhával egy légtérben kialakított étkezőbe érkezünk, ahonnan minden helyiség külön nyílik. A jelenleg két szobás lakás egyik nagy méretű szobáját üvegfallal választották ketté, így egy nappali és egy hálórész is kényelmesen kialakításra került, amely igény szerint egyetlen nagy szobává is visszaalakítható. Az erkélyes szobából közvetlen kijárat nyílik a csendes, belső udvarra néző, nagy méretű erkélyre, amely kellemes helyet biztosít a pihenéshez. A konyha beépített konyhabútorral felszerelt, és igény esetén a lakásban található bútorok is a vételár részét képezhetik.
A lakáshoz egy nagy méretű saját pincerekesz is tartozik, valamint a társasház udvarán parkolási lehetőség is rendelkezésre áll. A lépcsőház rendezett, a lakóközösség csendes és kulturált.
A belvárosi elhelyezkedésnek köszönhetően minden fontos szolgáltatás néhány perc sétával elérhető. A közelben üzletek, bevásárlási lehetőségek, iskolák, óvodák, gyógyszertárak, éttermek és egyéb szolgáltatások találhatók, a kiváló tömegközlekedési kapcsolatoknak köszönhetően pedig autó nélkül is könnyedén eljuthat a város bármely pontjára.
Ez a jó elosztású, világos és azonnal költözhető lakás kiváló lehetőség mindazok számára, akik Miskolc belvárosában keresnek kényelmes otthont vagy értékálló befektetést. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó miskolci jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Miskolc oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 55 500 000 HUF és mivel az alapterülete 79 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 702 532 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fróna Rita összes hirdetése között.

