Eladó felújított lakás - Orfű (87478937)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Orfű
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:42 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Tetőtéri:Nem
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz + alternatív
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Rózsavölgyi Péter
Rózsavölgyi Péter
+36-(30)-698-3901
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LRP3038
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó tégla lakás Orfű


Orfű ikonikus épületében - eredetileg a Magyar Nemzeti Bank építtette a saját üdülőjének - eladó ez a csodás panorámával rendelkező lakás.

A lakásról természetesen virtuális bemutató is készült, melyet a hirdetéseinkhez lehetőség szerint mellékelünk. Ha nem találnád, szólj, szívesen elküldjük!

Https://my. Matterport. Com/show/? M=koVCtVfdNX4

A lakás egy hihetetlenül fényes, nappaliból és egy hálószobából, valamint egy fedett, 8 nm -es teraszból áll. a nappali bármely pontjáról élvezhető az Orfűi tóra néző örökpanoráma, a terasz pedig tavasztól őszig a legjobb helye a lakásnak.
A lakás elég távol van a nyáron zajos részektől, de elég közel a tóhoz ahhoz, hogy papucsban, egy törölközővel pár perc séta után már a vízben lehessünk.

A ház többi lakását jellemzően nyaralóként használják, jelenleg összesen két lakásban laknak állandóan.
A lakás gyakorlatilag lehet egy befektetés, mert egész évben kiadható, de az orfűi életre vágyók akár egész évben lakhatják. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Orfűi felújított 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Orfű oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 46990000 Ft és mivel az alapterülete 42 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1118810 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Rózsavölgyi Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az Eladomazotthonom.com összes hirdetése között is.

 
 

Neked ajánljuk, hogy könnyebben rátalálj a keresett ingatlanra

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal