Eladó jó állapotú lakás - Sopron
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Sopron
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:46 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1

Rakaczki Péter
+36-(20)-928-7063
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 181390
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
EGY FIATALOS, VILÁGOS LAKÁS – AMI PONT AZT ADJA, AMIRE SZÜKSÉG...
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181390 hivatkozási számú soproni társasházi lakás.
Ez egy jól működő, átgondolt, élhető otthon – egy olyan lakás, amibe könnyű megérkezni.
AMIÉRT érdemes TUDNI
— 46 m² + 6 m² erkély
— jól átgondolt terek, beépített szekrények
— 1. emeleti elhelyezkedés
— egész nap világos
— azonnal költözhető
— műanyag nyílászárók, redőnyök
— 4 m² saját tároló
— beálló tartozik a lakáshoz
— tiszta adásvétel
— 2002-es társasház
Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó ingatlan és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.
A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.
További szolgáltatásainkkal (pl. Értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Soproni jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Sopron oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 57990000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1260652 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Rakaczki Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az Open House Openhouse Sopron Ingatlaniroda összes hirdetése között is.