Eladó jó állapotú lakás - Tatabánya (95529564)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Tatabánya
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:51 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 2 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:4 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Andai Béla
Andai Béla
+36-(30)-901-4158
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Városközpontban, jó elosztású lakás, kedvező rezsivel


Tatabánya közkedvelt részén a Béla király körtéren negyedik emeleti lakás eladó. Az ingatlan 1+2 félszobás, 51 m2 alapterületű. Az egyik félszoba a konyhából nyílik, jelenleg étkezőként használják. a másik félszoba ideális hálószobának. a nappali hatalmas, kilépő erkély kapcsolódik hozzá. a fürdőszoba átlagos állapotú, mellette a kamra helyezkedik el. a konyha tágas, világos. a nyílászárók új műanyag ablakok. a lépcsőházban szintenkénti közös tároló található. a kedvező rezsit a radiátorokra felszerelt költségosztók biztosítják. a lakás klimatizált.

Újvárosban minden megtalálható, ami a mindennapokhoz szükséges. Boltok és szaküzletek a Fő téren, Posta, gyógyszertár, bankfiókok, iskolák, óvoda, orvosi rendelő, stb. a Fő tér 3-4 perc gyalogosan, az állomások 6-7 percre vannak. a parkolás ingyenes, sok parkoló található a háztömbök környékén.

Tekintse meg, az ár irányár! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Tatabányai jó állapotú 1 egész és 2 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Tatabánya oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 39 Ft és mivel az alapterülete 51 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Andai Béla összes hirdetése között, vagy akár a/az Matt Ingatlan Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal