Eladó lakás Tatabánya 50 millióig (220 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Tatabánya 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 220 db
Tatabányán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Tatabányán
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (35371494)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (23299523)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, kertvárosban eladó egy 65 nm-es, 2. emeleti lakás. - Két nagyméretű szoba, tágas életterek - Konyha, előszoba, kü...
39 990 000 HUF
615 230 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47589437)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosának kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely minden...
41 500 000 HUF
882 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (22346125)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya Újváros közkedvelt részén eladó egy 53 nm-es, hatodik emeleti, átalakított lakás rendezett, kulturált társasházban. ...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (87147742)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes felújított lakás ELADÓ! ! ! Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabánya Kertvárosban, egy 4 emeletes sz...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (25345793)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabányán Fő tér közelében, egy 8. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakást! Az ingatlan egy ...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (34613369)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha egy jó elosztású, kényelmes otthont keresel remek környezetben, ezt érdemes megnézni. A Lux Home kínálatából eladó lakás f...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (83844744)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181577 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Eladó napfény...
38 990 000 HUF
906 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (46793457)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181462 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. Az eladó társ...
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47564595)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabánya Ifjumunkás úton egy 53 nm egyedileg átalakított, jó elrendezésű lakás.  Nemcsak otthonnak de befektetésnek is k...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (88473594)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olyan új otthont keresel, ahol a privát szféra megtartása mellett a közös, meghitt pillanatok színtere is adott? Kedves Érdek...
44 000 000 HUF
830 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (75626543)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség tatabányán – nagy erkélyes, igényesen felújított LAKÁS! Tatabánya kertvárosias részén kínálunk megvételre egy ...
45 900 000 HUF
695 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (33372759)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabányán a népszerű Bánhidai lakótelep legcsendesebb, legjobb részén, egy 4. emeleti 2 szoba hallos, szép állapotú laká...
42 900 000 HUF
809 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (39775734)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, amerikai konyhás álomlakás erkéllyel a Verebély László utcában! Tatabánya Verebély László utcában várja új gazdájá...
32 500 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (76523637)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sárberki nyugalom! Felújított, 2 szobás lakás ZSÁKUTCÁBAN! Tatabánya kedvelt Sárberki lakótelepen, csendes zsákutcában, átmenő...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (96384529)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2