Eladó lakás Tatabánya 70 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Tatabánya 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 266 db
Tatabányán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Tatabányán
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (35371494)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (46633733)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Tatabányán, Óváros egy nyugodt rendezett környezetű részén lévő földszinti, polgári lakás, amely hivatalosan 86 m2-es, de...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (73697387)
46 perce a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A mai modern élettér igényeinek felel meg ez az eladó földszinti lakás, ami egy kis extrát is kínál. . . Tatabánya csendes, zöl...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (31942978)
47 perce a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Első emeleti lakás a bánhidai lakótelepen! ✨ Tatabánya legkedveltebb részén, a Dózsakerti Sétálóutcában eladó egy kiváló áll...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (74122455)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kinálatában eladó, Tatabánya Óváros kedvelt részén, a Szabó Ignác utcában, ezt a zöldövezeti...
32 500 000 HUF
878 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34747464)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Újváros frekventált részén eladó 35 nm-es panellakás, amely tökéletes választás lehet fiatal pároknak vagy befektetők...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (37737549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ritkaság a piacon! I. emeleti, francia erkélyes, azonnal költözhető lakás eladó Tatabánya központjában (Egyetem közelében) Tat...
41 500 000 HUF
813 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44323574)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabányán a Gál István lakótelepen rendezett társas házban egy 55nm-es, nagyon jó ár-érték arányú, 1+2 félszobás, erkély...
38 900 000 HUF
707 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (79423474)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lehetőség tatabányán – Alakítsa ki saját ízlése szerint! Tatabánya egyik kedvelt részén, a Mártírok útján eladó egy 36 m²-es, ...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (13853883)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Belvárosi lehetőség az Agora szomszédságában! Eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes téglablokk lakás, amely tökéletes alap e...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43752584)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya közkedvelt részén, Sárberekben eladó egy 49 nm-es, 7. emeleti, két külön nyíló szobás lakás, egy rendezett, 10 emelet...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43444429)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 4. emeletén eladó egy 36 nm-es, felújítandó lakást, amely kiv...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (76393473)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Tatabánya Újvárosban a Mártírok úton, egy 10 emeletes épületben lévő 1, 5 szobás, 4. emeleti felújítandó lakás. A nyílás...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (19132279)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Tatabánya Újváros részén, ahol egy 82 négyzetméteres, 5 szobás lakás várja új tulajdono...
67 900 000 HUF
828 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb lakás hirdetés (44453342)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Kertvárosban, szigetelt, nyolc lakásos ház földszintjén lakás eladó. Csendes, családias környezet. A lakáshoz tartozik egy kis kert is. Alacsony rezsi költség.
48 000 000 HUF
905 660 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (77471323)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető tágas, 82 nm-es, panorámás lakás eladó a Győri úton! Eladásra kínálunk Tatabánya szívében egy kiváló adott...
67 900 000 HUF
828 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (33454443)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újváros kedvelt részén, egy 10 emeletes, rendezett társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy felújítandó, kiváló ...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47898374)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium minőségben felújított lakás eladó! Tatabánya frekventált részén, a Mártírok úton eladó egy 3. emeleti, saját részre, ...
58 500 000 HUF
1 063 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (35338474)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Belvárosában, az Ifjúság úton eladó egy kiváló állapotú, 62 nm-es, 2 + 1 félszobás lakás, liftes társasház 4. emeleté...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (36317344)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Sárberek szívében található ez a 49 négyzetméteres panellakás, amely kiváló választás lehet fiatal pároknak, kis csal...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Tatabányán?
← Előző oldal1 / 14 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Tatabányán 70 millióig? A lakáskeresők Tatabánya városában is válogathatnak – itt jelennek meg az eladó Tatabányai lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Komárom-Esztergom megye székhelyeként Tatabányán különösen élénk az ingatlanpiac. A belvárosi lakások mellett egyre több újépítésű projekt is elérhető. Ha pontosan tudod, milyen lakásra vágysz, akkor szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy könnyebben megtaláld a megfelelőt.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Tatabánya aloldalt, ahol az összes eladó Tatabányai ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Tatabányán, akkor az albérlet Tatabánya oldalon nézelődj. Közvetlen alkut szeretnél? Indulj innen: tulajdonostól eladó ingatlan Tatabánya.