megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Kiadó
  • Település:Székesfehérvár
  • Kategória:Üzlethelyiség
  • Alkategória:Utcafronton
  • Alapterület:70 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:K
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:Szélessávú (>10Mbps)
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:Akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:C
  • Rezsi:20 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
ALBA INGATLAN
ALBA INGATLAN
+36-(70)-622-3442
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Azonnal birtokba vehető, 70 nm-es, 5 helyiséges ingatlan!


Székesfehérváron az Új Csóri úton, kirakatos, klímás, teljessen felújított, 70 m²-es, üzlethelyiség hosszútávra kiadó!
Az üzlethelyiség megosztható, lefelezhető, első sorban szépségipari tevékenységre, vagy irodának, kizárólag csendes vállalkozásra kiadó, vendéglátói tevékenységre nem bérelhető!
Ideális választás lehet körmösnek, kozmetikusnak, fodrásznak egyéb szépségipari vállalkozás számára.
Az ingatlan teljessen felújított állapotú, igényes és minőségi anyagok felhasználásával lett felújítva.
Klímával, 3 fázissal, napelemmel felszerelt, fűtése gázfűtés, minden külön mérősített, így nagyon kedvező a rezsiköltsége.
Elhelyezkedése kiváló, utcafronti, kirakatos, jól látható fogalmas helyen van, valamint saját parkolóval rendelkezik.
Elosztás kiváló, 5 külön helyiséggel rendelkezik, külön vizes blokk, teakonyha, és zuhanyzó is kivitelezésre került.
Lehetőleg egyben kiadó a 70 nm az 5 helyiség használatával, ennek bérleti díja 150. 000 Ft hó/ rezsi.
Amennyiben csak a felét bérelnék (35 nm ) akkor 1 fő esetén 80. 000 Ft / hó + rezsi, 2 fő esetén 130. 000 Ft /hó + rezsi a bérleti díj.
Az ingatlan hosszútávra kiadó, a bérbevételhez első havi bérleti díj + 2 havi kaució szükséges.
Megtekintés előre egyeztetett időpontban, akár hétvégén is lehetséges, kérném kizárólag a megadott telefonszámon érdeklődjön! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez a kiadó Székesfehérvári felújított üzlethelyiség? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről a kiadó üzlethelyiségről! Ha gondolod nézelődj tovább a kiadó üzlethelyiség Székesfehérvár oldal hirdetései között.

A kiadó üzlethelyiségek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a ALBA INGATLAN összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal