Hirdető összes ingatlan hirdetése (69 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 69 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (55732295)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeretnél egy teljesen új építésű ingatlant, amiben 3 hálószoba és 2 fürdőszoba van? Ha igen, akkor hívj még ma és egyezzünk ...
111 600 000 HUF
1 162 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56457316)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 505 m2
Szobaszám: 3
Lehetőség amit érdemes észrevenni Debrecenben! Tisztelt Érdeklődő! Talán éppen most érkezett el az a pillanat, amikor egy há...
58 000 000 HUF
716 049 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (92769445)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*Befektetők és lakáskeresők részére egyaránt nagyszerű LEHETŐSÉG! * Nagyerdőn eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, 70...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32346813)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecenben, 1. emeleti, világos lakás eladó kiváló befektetési lehetőség! Debrecen közkedvelt részén, a Műszaki egyetem köze...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72132327)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeretnél egy olyan új lakást, amiben a fürdő és a konyha már teljesen elkészült és beépített? Ha igen, akkor hívj még ma és ...
157 200 000 HUF
988 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi panel lakás hirdetés (41473925)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENTÉS! ! Püspökladány központjában a Damjanich utcán eladó egy első emeleti erkélyes, klímás 58 nm-es lakás! A lakás...
39 900 000 HUF
687 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47939249)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Az ...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82368755)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócóskertben, a Derék utcán eladó egy 71 nm-es, magasföldszinti, átlagos állapotú panellakás. Főbb jellemzői: - a na...
66 900 000 HUF
942 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi egyéb ipari ingatlan hirdetés (38542755)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 298 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Püspökladány legfrekventáltabb részén, központi elhelyezkedéssel eladó egy lenyűgöző, 336 m²-es emeleti ingatlanrész. Ez a hata...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77539434)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 77 m² alapterületű, két loggiával rendelkező, egyedi gázfűtésű, szigetelt, 2, 5 szobás társasházi lakást ...
87 000 000 HUF
1 129 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73795537)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány csendes, nyugodt helyén 542 nm-es telken lévő régi típusú 58 nm-es vályog ház eladó! Az ingatlan állapotát tekin...
14 000 000 HUF
241 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (45323683)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1325 m2
Szobaszám: 3
Püspökladányban eladó egy 1325 nm-es sarki telken lévő 116 nm-es hangulatos, napfényes, verandás családi ház. Ingatlan főbb j...
29 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (63388337)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány kertvárosi, nyugodt, csendes részén eladó egy minden igényt kielégítő családi otthon. Igazi kényelmet biztosít a ...
84 400 000 HUF
767 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (78633937)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen nyugodt kertvárosi Falóger részén eladó 70 nm-es családi ház, 241 nm-es parkosított telken! Helyiségei: szoba, nappa...
59 500 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85379384)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Debrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszfo...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59582632)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagyerdőalján, a Kassai Campus közelében azonnal költözhető lakás eladó! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Kassai úti C...
59 000 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (81823486)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emeleti, teljeskörűen felújított lakás eladó Debrecen Tócóskertben! Eladásra kínálunk Debrecen Tócóskert városrészében, egy...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (34458434)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 4
Püspökladányban eladó egy 646 nm-es telken fekvő 190 nm-es beton alapon tégla falazatú teljes körűen felújított ingatlan! A c...
77 800 000 HUF
409 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (57333715)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Püspökladány központjáttól másfél kilóméterre eladó egy 2010-ben épült beton alapon tégla falazatú, egyedi tervezésű családi há...
84 990 000 HUF
404 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43594644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es t...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Debrecen - költözés alatt összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal