Eladó jó állapotú panel lakás - Püspökladány (41473925)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Püspökladány
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:58 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
Szilágyiné Győri Ágnes
+36-(70)-563-0620
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK061873
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Püspökladány

ÁRCSÖKKENTÉS! !

Püspökladány központjában a Damjanich utcán eladó egy első emeleti erkélyes, klímás 58 nm -es lakás!

A lakás tágas, napfényes terekkel rendelkezik.
Nagyobbik szobájából nyílik egy 5 nm -es erkély, ami a csendes belső lakóparkra néz.
Kisebbik szobája is kényelmesen rendezhető. Konyhája is tágas, konyhabútorral felszerelt.
A fűtésről távhő gondoskodik, de a nagyobb szobában található egy hűtő-fűtő klíma is.
Előszobájában beépített szekrények találhatóak, melyek pakolás szempontjából nagyon hasznosak.
Fürdőszobája és az illemhelyiség külön található.

Lokációt tekintve közvetlen közelében található minden, ami a mindennapi élethez szükséges.
Iskolák, óvodák, kisebb-nagyobb boltok, hivatalok, játszótér.
Azonnal költözhető.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, szívesen választja ezt az első emeleti kényelmet, akkor hívását szívesen fogadom a hét bármely napján.
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Püspökladányi jó állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Püspökladány oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 39900000 Ft és mivel az alapterülete 58 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 687931 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szilágyiné Győri Ágnes összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Debrecen - költözés alatt összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal