Hirdető összes ingatlan hirdetése (95 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 95 db
Kiadó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33892344)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiadó lakás Kecskeméten Széchenyiváros, Irinyi utca Kiadó Kecskeméten, a Széchenyiváros kedvelt részén, az Irinyi utcában egy ...
140 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98356483)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kifogástalan állapotú, erkélyes otthon a Hunyadivárosban! Kecskemét legkedveltebb zöldövezetében, a Hunyadivárosban eladó egy...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38276372)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! Az lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt tár...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23844777)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú l...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38324544)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten Belvárosi újszerű Exclusive 9 lakásos szigetelt társasházban, 96nm-es nappali + 3 szobás lakás. Teremgarázsi...
109 000 000 HUF
1 135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (19874365)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Építési telek Hetényegyháza belterületén! Telek méret: 1010 m2 Beépíthetőség 30% Jó elhelyezkedés új építésű házak kö...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33337432)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as FELÚJÍTÁS! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében ...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (59797496)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! Eladó Kecskeméten a Villanegyed szélén ez az igényesen és teljes körűen felújított, nappa...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39349434)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti,...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (48722734)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 4
Elkészült új építésű családi ház Ballószögön, azonnal költözhető! Az ingatlan jellemzői: - 473 nm-es önálló telek - 107. 11 N...
116 900 000 HUF
1 092 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (14337747)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy szuper elhelyezkedésű, nappali + 3 szobás családi ház, az akácos erdő hűsítő árnyékában. 110 M²-es lakótér + 25 m²-...
134 990 000 HUF
1 007 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (86927716)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét kedvelt kertvárosi részén, Kadafalván kínálok eladásra egy 150 nm-es, nappali+ 3 szobás családi házat! Külön melléké...
150 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73453333)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (69345878)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 3039 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern, szigetelt családi ház és telephely Kecskemét Kadafalván kivételes adottságokkal, nagy telekkel. Kadafalván egy ...
167 000 000 HUF
1 464 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99352973)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, önálló családi ház saroktelken prémium műszaki tartalommal, azonnali költözéssel Ha egy valóban átgondolt, modern o...
85 000 000 HUF
934 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73532885)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelb...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (72727896)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó egy lenyűgöző panorámával büszkélkedő, 83 m²-es, 2+2 szobás lakás a város szívében, mely a 4. emeleten helyezkedik el egy...
87 900 000 HUF
1 059 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99955386)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Je...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44983537)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra egy igényesen, teljeskörűen felújított, beleszeretős nappali + 2 szobás, földszinti lak...
72 900 000 HUF
1 157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97954433)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal