Hirdető összes ingatlan hirdetése (333 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 333 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (49787744)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pesterzsébeten a Tátra téri piac mellett eladó egy 60 nm-es, magasföldszinti, 2+1 szobás, teljeskörűen felújított, napfényes la...
74 900 000 HUF
1 248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24874553)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy stílusosan felújított, napfényes lakás Budapest VIII. kerületének fejlődő részén! A 34 m²-es ingatlan tökéletes vál...
42 000 000 HUF
1 235 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (45319753)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 5
Budapest 18. kerületében, kertvárosi részen eladó egy 210nm-es önálló, téglaépítésű családi ház. A kétszintes, teljesen aláíp...
174 900 000 HUF
832 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (63327149)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 247 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 4
Budapesten a XVII. kerületben, 2023-ban épült, két szintes, 252 nm-es, nappali + 3 szobás minimál stílusú prérmium családi ház,...
390 000 000 HUF
1 578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (82456438)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 452 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 2025-ben épült, 3 szoba + amerikai-konyhás nappalival rendelkező, napfényes, ikerházat, 452 m2-es telekke...
150 000 000 HUF
1 351 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (95479173)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás kiváló állapotú lakás a 19. kerület legcsendesebb részén. Az ingatlan 48nm, a nappali mellett egy ugyancsak tágas és...
57 700 000 HUF
1 202 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (97657935)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 781 m2
Szobaszám: 2
18. kerület csendes utcájában eladó egy különleges hangulatú önálló családi HÁZ! Az 1910-ben épült ház egy 781 nm-es összközm...
104 900 000 HUF
1 092 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33442229)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Árpád híd közelében, a XIII. kerületben, a Váci úton egy 35 nm-es, 2. emeleti stúdiólakás eladó! A lakás egyik legnagyobb ...
63 800 000 HUF
1 822 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24873133)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Neked szól? Flipping, akár 4 szoba, utcai nézetű, 2. emelet, 5 perc a városligetrövid áttekintésa VII. kerületben a Hernád utcá...
75 000 000 HUF
1 229 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (94593833)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Budapest XVII. kerületének kertvárosias részén Budapest XVII. kerületének kedvelt, nyugodt, ke...
74 900 000 HUF
1 170 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94372496)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés a Blaha Lujza tér közelében! Budapest VIII. kerület Somogyi Béla utcában vált eladóvá egy körfolyosós bérhá...
84 900 000 HUF
1 035 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93235459)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó, 3. kerület, Békásmegyer, Duna felőli oldalán, a Bálint György utcában, egy, 57nm, 1+2fél szobás, közepes állapotú panell...
68 900 000 HUF
1 208 771 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33939748)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges adottságokkal rendelkező nagypolgári lakás Budapest i. kerületének egyik legimpozánsabb részén, a Döbrente...
166 000 000 HUF
1 976 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32716983)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló lehetőség a IX. kerület szívében napfényes, csendes lakás! Budapest közkedvelt részén, a Haller utcában kínálunk megvéte...
46 500 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44465445)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi első kis garzon! Saját részre, vagy befektetésnek! Belvárosban, a Blaha Lujza tértől pár percre a Rákóczi úton található ...
51 000 000 HUF
1 758 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43973959)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes lakás eladó a Bikás park közelében! Eladó egy 48 nm-es, két szobás, 3. emeleti lakás, 3 nm-es lodzsával, kiv...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (58789945)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 3
Soroksár csendes, kertvárosi részén kínálunk megvételre egy önálló családi családi házat, amely 2016-ban teljes körű műszaki és...
141 900 000 HUF
1 576 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94146547)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legzöldebb és legnyugodtabb részén akarsz lakni? Akkor ez a Te lakásod! a 14. kerületben, Alsórákoson eladó ez a...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (23773776)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 1, 5 szobás lakás a XVII. kerület legkedveltebb részén. Megvételre kínálok eg...
65 900 000 HUF
1 344 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (52234945)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1057 m2
Szobaszám: 4
A legendás 6 ház egyike különleges családi otthon Üllő szívébenÜllő központjában, kiváló megközelítéssel kínálok megvételre egy...
63 100 000 HUF
485 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 17 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Kispest összes hirdetése között is.