Hirdető összes ingatlan hirdetése (105 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 105 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43442178)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (36775455)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 3
Top lokáció! Miskolc legkeresettebb részén, a Rózsadombként nevezett Avas-dél városrészen, a Vasvári Pál utcában eladó egy kivá...
74 990 000 HUF
707 452 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (34937376)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37722378)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás álomotthon a Szentgyörgy lakóparkban önálló garázzsal és TÁROLÓVAL! Miskolc egyik legkedveltebb részén a Szentgyörgy...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (32758655)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 4 fél
Modern, energiatakarékos családi ház eladó Miskolc-Szirmán csendes zsákutcában! Miskolc-Szirma egyik nyugodt, forgalomtól men...
161 000 000 HUF
1 463 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (27411945)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 4
Miskolc egyik legkedveltebb városrészében, Martinkertvárosban kínálunk megvételre új építésű, kertkapcsolatos sorházi lakásokat...
99 490 000 HUF
771 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42413593)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39714938)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Diósgyőr kedvelt részén az Árpád utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú 3. emeleti lakás 10 emeletes pane...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (24978596)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Görömböly csodálatos részén 2 db, egymás mellett elhelyezkedő, külön helyrajzi számmal rendelkező összesen 240...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44443464)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panelprogramos, 51 nm-es, felújított lakás teljes bútorzattal eladó! Eladásra kínálunk Miskolc egyik legkedveltebb és legkerese...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45352477)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészen a Középszer utca végén egy 51 nm-es, részben felújított 2 szobás lakást 9 emele...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Miskolci panel lakás hirdetés (79347332)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiadó Miskolc Győri kapu kedvelt részén a Vászonfehérítő utcán egy 35 nm-es, 1 + 1 szobás teljeskörűen felújított, egyedi mérős...
160 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77233577)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (67993438)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69379728)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolc, Avas, III. Ütem, 37 nm-es panelprogramos, erkélyes lakás! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kí...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59329893)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panelprogramon átesett 8 emelet...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97343418)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (34992676)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 592 m2
Szobaszám: 5
Eladó Miskolctól 5 perces autóútra Felsőzsolcán egy 2014-ben teljeskörűen felújított, 214 nm-es lakóterületű, nappali + 4 szobá...
85 990 000 HUF
401 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszentkereszti családi ház hirdetés (59887784)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Bükkszentkereszt központ közeli részén, panorámás környezetben egy 106 nm-es, nappali + 3 szobás, felújítandó...
29 900 000 HUF
282 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (64243336)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó Felsőzsolcán, kertvárosi környezetben egy 112 nm-es hasznos alapterületű kétszintes családi ház, melyhez tartozik egy gar...
56 900 000 HUF
508 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 6 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal