Rendezés:

Összes találat: 11 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (92177331)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes, világos lakás a XI. kerület egyik legnyugodtabb utcájában Eladó a XI. kerületben, az Eszék utcában egy tulajdoni lap ...
110 000 000 HUF
1 692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44366383)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerület egyik közkedvelt részén, a Bocskai úton eladó egy 77 nm-es + 2 nm erkélyes, kiváló adottságokkal rendelkező, világo...
124 900 000 HUF
1 622 077 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75727764)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
XI. kerületben, a Vincellér utcában, belső kétszintes, tágas lakás terasszal és szaunával eladó Budapest XI. kerületének kedve...
229 900 000 HUF
1 473 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45624867)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XI. kerület egyik legkedveltebb részén, Szentimreváros, a Feneketlen-tó közvetlen közelében egy 81 nm-es, j...
99 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99434759)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadó 1 szobás lakás nagy terasszal a XI. kerületben, a Kalotaszeg utcában XI. kerület kedvelt, csendes részén, a Kalotaszeg u...
200 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99954293)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, erkélyes lakás eladó a XI. kerület szívében, a Móricz Zsigmond körtéren! Eladó a XI. kerület egyik legkedveltebb ...
95 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72924747)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerület kedvelt részén, a Hengermalom úton található ez a világos, igényesen kialakított lakás, amely ideális választás saj...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73422185)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 53 nm-es lakás Budapest XI. kerületében, a Lágymányosi utcában! A téglaépítésű, liftes társasház 1. emeletén található,...
85 000 000 HUF
1 603 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33324529)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, erkélyes 2 szobás lakás (eredetileg 3 szobás volt) az Ibrahim utcában, egy 1930-as években épült kevés lakásos, szigetel...
99 500 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53283497)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, panorámás lakás Budapest XI. kerületének szívében, a Bartók Béla úton! A jó állapotú, rendezett, földszint + 1 e...
209 000 000 HUF
1 471 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (78638963)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. kerületben, a Nagytétényi út mentén kínálunk megvételre egy jó adottságokkal rendelkező, 3 szobás lakást. Az ingatlan e...
75 500 000 HUF
1 126 865 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az MPD Hungary Kft. összes hirdetése között is.