Hirdető összes ingatlan hirdetése (21 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 21 db
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (39436495)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jánoshidán, központ közeli családi ház eladó - Falusi CSOK-ra alkalmas! Jánoshida központi részén kínálunk megvételre egy 82 n...
9 500 000 HUF
115 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (64659932)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1013 m2
Szobaszám: 2
Jászfényszarun 2 szobás családi ház eladó nagy telekkel, melléképülettel! Jászfényszarun, csendes, nyugodt környezetben kínál...
25 900 000 HUF
454 385 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (83835767)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház Jászberényben! Remek lehetőség saját elképzelések megvalósítására! Jászberény csendes részén eladó egy...
19 900 000 HUF
355 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (93472943)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jászfényszarun kis ház eladó nagy telekkel, csendes környezetben! Jászfényszaru nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételr...
15 900 000 HUF
345 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (39324624)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 3784 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Eladó gödöllőn 356 nm-es, több lehetőséget rejtő ingatlan 3784 nm-es TELKEN Gödöllő egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető ré...
169 000 000 HUF
474 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (35444222)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (26447932)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
** Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászfényszaru, 103 nm-es családi ház eladó! Jó elosztás, nagy telek, kiváló lehetőség! ** Megvé...
28 900 000 HUF
280 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (83353243)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 3
Eladó Jászfényszaru csendes utcájában egy kiváló állapotú családi ház, amely tágas, jól átjárható tereivel és meghitt hangulatá...
39 000 000 HUF
297 709 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (43744423)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 3
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Jászfényszarun Hatvantól 15km-re Jászberénytől 20kmre egy 92 nm-es ingatlan melynek tele...
34 500 000 HUF
352 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (93323433)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszaru frekventált részén! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városá...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (27291739)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (36762415)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A széchenyi - lakótelepen bejáratott üzlethelyiség eladó - azonnal indítható VÁLLALKOZÁS! Szolnok Széchenyi-lakótelepén utcaf...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui lakóövezeti telek hirdetés (39685932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: n/a
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászfényszarun eladó egy 485 nm-es építési telek, amely ideális lehetőség mindazok számára, a...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai tanya hirdetés (62433473)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Igazi vidéki nyugalom Jászjákóhalmán - tágas, több mint 1 hektáros területtel és számtalan lehetőséggel! Eladó tanya Jászjákó...
13 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (42632677)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, Farmos, Ceglédtől közúton 23 km, Nagykátától 12 km, Budapesttől 82 km távolságra található. Farmos település köz...
36 900 000 HUF
292 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zaránki családi ház hirdetés (28571354)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2848 m2
Szobaszám: 5
Családi ház eladó Zaránk községben nagy telek, nyugodt környezet, jó elhelyezkedés! Heves vármegyében Zaránk községben, eladó ...
19 900 000 HUF
193 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (13648166)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújítandó családi ház nagy telekkeL - kiváló befektetés vagy otthonteremtés! Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik csendes, ba...
5 800 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (69645342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászapáti, 180 nm alapterületű, 5 szobás, tágas, emeletes családi ház eladó. Az ingatlan a Tölgy...
34 900 000 HUF
193 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei tégla lakás hirdetés (33684436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó a tisza-tó közelében, kiskörén! Eladásra kínálok Heves vármegyében, Kiskörén, a Tisza II. Lakótelepen ...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (85333899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Nagykáta. Eladásra kínálok egy 70 nm-es felújítandó családi házat, amely egy 941 négyzetméteres saroktelken hely...
29 500 000 HUF
421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Jászberény Gyöngyösi út 36 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal