Hirdető összes ingatlan hirdetése (96 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 96 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39747273)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Uránváros infrastrukturálisan ellátott részén, tetőtéri 78/58 m2-es, 3 szobás, jó állapotú tégla lakás. Bővebb információért hívjon bizalommal! 59000000 Ft Referencia szám: lk036857
59 000 000 HUF
756 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (49345954)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs- kertvárosban egy 3. emeleti, 1, 5 szobás panellakás! a lakás praktikus elrendezésű, két külön nyíló szobával rendel...
32 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33662556)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett, az Esztergályos János utcában egy 4. emeleti, 50 m²-es, Erkélyes lakás! a társasház szigetelt, a lakás világos é...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (57464495)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a lakás egy valódi hangulatos otthon, ahol az új tulajdonosok minden nap élvezhetik a belvárosi élet nyújtotta kényelmet és ...
64 999 000 HUF
1 120 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47796337)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Mecsekoldali részén, a Jurisics Miklós utcában eladó egy 3 szoba elosztású, 58 nm-es, erkélyes, szép állapotú, panel szerk...
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (36553237)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
56 900 000 HUF
1 073 584 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67349369)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, sz...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79779413)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs Kertvárosban X/8-ik emeleti 3 szobás 73 m2-es erkélyes panellakás. 57900000 Ft Referencia szám: lk068872
57 900 000 HUF
793 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (41928747)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan a belváros szívében, Pécsen! Kiváló elhelyezkedésű, panorámás kilátással rendelkező, napfényes lakás várja új tu...
65 500 000 HUF
808 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (72621337)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, felújított, erkélyes, klímás lakás eladó Kertvárosban! Kertváros zöldre néző, csendes részén eladó egy 50 m²-es, 2 sz...
49 700 000 HUF
994 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (23353973)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, felújított, klímás lakás eladó Kertvárosban! Kertváros csendes részén eladó egy 2. emeleti, 47 m²-es, 2 szobás, lakás...
49 500 000 HUF
1 053 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43754276)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 3
Felújított kis családi ház Újpatacson eladó:- 630 m2 telken- egyszintes- 88 m2-es lakótér- déli tájolású- amerika konyha nappal...
86 900 000 HUF
934 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (14449233)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertváros kedvelt, csendes részén, az Erika utcában kínálunk megvételre egy 47 m²-es, 2 külön nyíló szobás lakást, egy 3 emelet...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74436642)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, e...
54 400 000 HUF
1 007 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (88835833)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3
Belvárostól néhány percre Családi ház Eladó! Pécsett, a Torda utcában eladó egy 85 m2-es, belső két szintes, 2 szoba+ konyha-ét...
89 900 000 HUF
1 057 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63291523)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + nap...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47176643)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (32756253)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 4
Pécsett Rózsadombon Újépítésű, A+-os minimál stílusú otthon várja új lakóját! Egy modern 96m2-es, 3 szobás ingatlant kínálunk e...
118 900 000 HUF
1 238 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (14323737)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy egy új, modern otthonban éljen, amely egyaránt kínál praktikumot és kényelmet. L...
117 285 000 HUF
1 413 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73743853)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeretnél gyönyörű napfelkeltére ébredni? Tettye tetején Nap utcában full panorámás lakás eladó :- zsákutca végén- tégla felúji...
49 000 000 HUF
1 256 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Pécs, Király ház összes hirdetése között is.