Hirdető összes ingatlan hirdetése (201 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 201 db
Eladó Vecsési tégla lakás hirdetés (24442449)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vecsés központi részén mégis csendes kertvárosias utcában eladó az alapoktól megújított 7 lakásos társasház lakásai. a ház beto...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (52763561)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás 14. Ker. , Alsórákos (67 m²)Főbb jellemzőkMéret: 67 m²Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli)Emelet: földszin...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74947424)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Az Üllői úttól alig pár méterre kimondottan frekventált helyen eladó lakóövezeti telek felújítandó vagy bontandó családi házzal...
54 900 000 HUF
422 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63694348)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, azonnal kiadható! Felújított kislakás, a westend és a városliget között félútona kerület csendes részén, a ...
58 900 000 HUF
1 963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (34792577)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, 2 szobás földszinti lakás Felsőrákos zöldövezeti részén, kertkapcsolat, autóbeállás! Budapest x. kerületében, F...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (73794451)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Kertvárosi hangulat, saját kert, felújított állapot tökéletes választás első otthonnak vagy befektetésnek! ENGLISH BELOWEladásr...
35 500 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49483743)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern fiatalos, praktikus lakások a belvárosban az Akácfa utcában a Klauzál tér közelében. Az 5 lakásból már csak 4 elérhető:1...
55 900 000 HUF
1 552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44734687)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tehermentes, azonnal költözhető földszinti lakás a tátra TÉREN! Pesterzsébet kedvelt részén, zöld parkosított területre néző ab...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (85343597)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 4
Eladó 71 m²-es ikerházfél Maglód nyaralóövezetében, csendes zsákutcában. Maglód nyaralósi részén, nyugodt, csendes zsákutcában ...
92 500 000 HUF
1 302 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (44754747)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás kiváló állapotú lakás a 19. kerület legcsendesebb részén. Az ingatlan 48nm, a nappali mellett egy ugyancsak tágas és v...
57 700 000 HUF
1 202 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43745519)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkba...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62323646)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Budapest VIII. kerületének kedvelt, folyamatosan fejlődő részén! Megvételre kínálok egy 4. emeleten található, kivá...
74 900 000 HUF
1 702 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (34723584)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 3
Nagytarcsa egyik kedvelt, csendes részén kínáljuk megvételre ezt a 2018-ban épült, újszerű állapotú ikerházfelet. Az ingatlan m...
116 900 000 HUF
1 375 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14143476)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XIII. kerületében, a Róbert Károly körút és a Jász utca sarkához közel, egy polgári ház 1. emeletén található, 3...
41 900 000 HUF
1 074 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (33774574)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. Ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ....
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (94738354)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (63479269)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (64835932)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 4
17. kerületben három generációs családi ház eladó. Budapest 17. kerületének csendes mellékutcájában, egy olyan ingatlant kínálo...
89 900 000 HUF
872 815 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (49357244)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten hangulatos, kertkapcsolatos otthont kínálunk megvételre! Budapest XX. kerületének kedvelt, családias hangulatú P...
81 990 000 HUF
987 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98583745)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Itt a lehetőség, hogy a saját elképzelései alapján teremtse meg álmai otthonát. Ez az ingatlan nem csak egy lakás: egy stabil a...
59 900 000 HUF
1 393 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 11 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók