Hirdető összes ingatlan hirdetése (84 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 84 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (85879764)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Örök panorámás, önálló családi üdülőház eladó Szentendrén, Pismányban, aszfaltos utcában, 1085 m2-es, körbekerített saroktelken...
290 000 000 HUF
1 790 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74453297)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (63433247)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó, 3. kerület, Békásmegyer, Duna felőli oldalán, a Bálint György utcában, egy, 57nm, 1+2fél szobás, közepes állapotú panell...
68 900 000 HUF
1 208 771 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (87532745)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében - Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehet...
100 000 000 HUF
1 694 915 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67145942)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületében a Budakeszi úton eladó eladó egy 3. emeleti, 71 nm-es társasházi lakás. Nagy erkéllyel rendelkezik, to...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (41382343)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok felújított, erkélyes lakást a II. kerület Víziváros szívében, akár 3 szobássá alakítható! ! ! Budapest egyik...
119 000 000 HUF
1 803 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (52275372)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében - modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehet...
120 000 000 HUF
1 518 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (91494244)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
105 000 000 HUF
1 721 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43464299)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú lakás a 2. kerületbenEladó egy 2. emeleti, 2 és fél szobás lakás a budai zöldövezetben. Az ingatlan egy különl...
128 000 000 HUF
1 855 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37454372)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerületi prémium kertkapcsolatos otthon nagy terasszal, resort szintű lakóparki szolgáltatásokkal. Magas presztízsű, zárt l...
131 900 000 HUF
1 806 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54135833)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó zöld, kertre néző világos, erkélyes lakás! Budapest 2. kerület Tárogató úton található az ingatlan, amely egy hatalmas go...
134 900 000 HUF
1 729 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23459912)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Please scroll down for English! Időtálló elegancia a természet ölelésében modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetős...
120 000 000 HUF
1 739 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34834737)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos lakás Vérhalom városrészben a II. kerületbenBudapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Törökvészen kíná...
142 000 000 HUF
1 972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34373525)