Hirdető összes ingatlan hirdetése (46 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 46 db
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (16739839)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófok központjában, első emeleti, újszerű, 91 nm - es lakás eladó. Az ingatlanba belépve, a tágas, világos nappali - étkező - ...
104 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi üdülőövezeti telek hirdetés (73473743)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Balatontól 6 kilométerre, Szóládon a Robiniaparkban lévő építési telek. A parkban túlnyomó részben holland tulajdonosok ...
14 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szóládi üdülőövezeti telek hirdetés (54323333)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: n/a
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi üdülőövezeti telek hirdetés (94476831)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: n/a
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi hétvégi ház hirdetés (37998355)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 937 m2
Szobaszám: 3
Eladó Balatontól 6 kilométerre, Szóládon a Robiniaparkban lévő 67 nm-es nyaraló. a parkban könnyűszerkezetes házak találhatóak,...
57 500 000 HUF
858 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (97733743)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 52 m2
Szobaszám: 3
Siófok, Aranyparti részén, a parttól 4 perc sétára, eladó, egy felújított házrész. Az ingatlan az utcáról külön bejárattal rend...
45 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (59885711)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Siófokon eladó egy földszinti, 42 négyzetméteres üzlethelyiség, ami 30 nm-es eladótérből és raktárból, vizesblokkból és közleke...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyberényi lakóövezeti telek hirdetés (34333331)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: n/a
Nagyberényben építési telek eladó! a telek 568 nm, az utcafronti szélessége 16 méter, a villany telken belül, egyéb közművek az...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki házrész hirdetés (24673495)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2
Eladó Siófok belvárosi részén lévő családi házrész. Az ingatlan 1924-30 között épült, mely több ízben átépítésre került, párt h...
59 900 000 HUF
907 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki házrész hirdetés (51572632)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Siófokon a belvárosban eladó 67 nm-es családi ház, 500 nm kerttel, melyen található még 2 db 35 nm-es, téliesített könnyűszerke...
67 900 000 HUF
1 013 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadhídvégi lakóövezeti telek hirdetés (52513395)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5112 m2
Szobaszám: n/a
Szabadhídvégen eladó egy 5112 nm-es építési telek. Szabadhídvég település Fejér megye déli részén, a Balatontól 20 km-re találh...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi családi ház hirdetés (77774483)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 5
Eladó Balatontól 6 kilométerre, Szóládon, egy 91 nm-es, téliesíthető nyaraló. Az ingatlan egy lakóparkban található, melyek kö...
66 500 000 HUF
730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki külterületi telek hirdetés (53229295)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5574 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Siófok-Kilitin, 5574 nm külterületi szántó besorolású telek, a Tesco és autópálya közelében. A rendezési terven Mk-á/L b...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári külterületi telek hirdetés (89497796)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: n/a
Ságvári szőlőhegyen eladásra kínálom ezt a tájpanorámás, 992 nm-es, kivett zártkerti ingatlant, mely hobbi kertként funkcionálh...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári hétvégi ház hirdetés (84488343)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 4
Balatonföldváron, a Keleti Strandtól nyolcszáz méterre, közel a centrumhoz, csendes, szép környezetben balatoni nyaraló eladó! ...
119 000 000 HUF
1 525 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pincehelyi családi ház hirdetés (59432743)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 4081 m2
Szobaszám: 2
Pincehelyen eladó egy vegyes falazatú, 50 nm-es parasztház, 4080 négyzetméteres, belterületi telekkel. a ház felújítandó állapo...
8 900 000 HUF
178 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári lakóövezeti telek hirdetés (13339587)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5041 m2
Szobaszám: n/a
Ságvár központjához közel eladó egy 5. 041 Négyzetméteres belterületi, két utcára nyíló telek! a telek szomszédságában lakóháza...
32 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (36247795)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 6
Ádánd csendes környékén eladó egy 1187 nm telken fekvő, háromszintes családi ház. Az 1990-ben épült ház, 2022-ben felújításon e...
53 500 000 HUF
297 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári családi ház hirdetés (97547544)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3
Ságváron, csendes környéken, új építésű házak között felújított családi ház eladó. Az épület új nyílászárókat, víz, villanyveze...
53 900 000 HUF
718 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Siófoki fejlesztési lakóterület hirdetés (97485713)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: n/a
Siófokon az ipartelepen, 650 négyzetméteres, körbekerített telek bérbeadó! a kiadandó telek egy nagy telephely része, ami több ...
100 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Siófok, Fő utca összes hirdetése között is.