Hirdető összes ingatlan hirdetése (46 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 46 db
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (39433878)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2 szobás belvárosi ingatlan, mely ideális választás lehet azok számára, akik a város szívében keresnek otthont vagy b...
45 900 000 HUF
1 092 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi külterületi telek hirdetés (36489431)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8052 m2
Szobaszám: n/a
A Balatontól 13 km távolságra található Ádándon eladóvá vált egy 8052 négyzetméteren fekvő nemes Diófa ültetvény. a fák 14 éve ...
8 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kereki hétvégi ház hirdetés (42557978)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 1
Eladó Kerekiben 977 nm-es, zártkerti telek, felújított gazdasági épülettel, ami aszfaltos úton közelíthető meg. Balatontól 7 ki...
36 250 000 HUF
929 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi lakóövezeti telek hirdetés (76263585)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: n/a
Balatonszabadin, belterületi, 4000 nm-es telek eladó! Az ingatlan sok lehetőséget rejt magában. Gazdálkodásra, melegházi - k...
37 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üdülőövezeti telek hirdetés (49334754)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: n/a
Siófokon eladó egy 601 négyzetméteres, üdülőövezeti telek, rajta egy 24 négyzetméteres faház. A telek 25 %-a beépíthető, 6 mét...
42 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kereki külterületi telek hirdetés (39449831)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: n/a
Kerekiben, a Balatontól 7 kilométerre eladó 839 négyzetméteres, kordonos szőlővel beültetett zártkerti ingatlan. a telek aszfal...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonendrédi hétvégi ház hirdetés (63474358)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 2
Balatonendréden eladó egy 50 nm-es, teljes felújításon átesett, tégla építésű hétvégi ház. Az épület 1421 nm-es telken helyezk...
35 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (75715962)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siófokon az Aranyparton eladó egy teljesen átépített üdülőházban lévő 55 nm-es, földszintes üdülő egység, 20 nm-es terasszal. ...
90 412 000 HUF
1 390 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (47764549)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Siófokon az Aranyparton eladó egy teljesen átépített üdülőházban lévő 117 nm-es, első emeleti üdülő egység, 21 nm össz erkély m...
178 822 000 HUF
1 528 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi hétvégi ház hirdetés (44717946)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 5
Eladó Balatontól 6 kilométerre, Szóládon, egy 106 nm-es, téliesíthető nyaraló nyaraló. Az ingatlan, egy lakóparkban található, ...
72 900 000 HUF
687 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zicsi családi ház hirdetés (82549454)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2095 m2
Szobaszám: 4
Zics községben Tabtól mindösszesen 8 km távolságra eladó egyszintes, önálló 75 nm-es családi ház. Az 1958-ban épült vegyes fala...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábonymegyeri családi ház hirdetés (78374366)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 13309 m2
Szobaszám: 7
Meseszép ház, lankás dombos vidék, luxus kivitelezés, földi paradicsom. Az ingatlan a maga nemében páratlan. 2017-Ben kapta me...
150 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszemesi családi ház hirdetés (59353744)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3845 m2
Szobaszám: 1
Pusztaszemesen eladó egy családi ház. a 3845 nm -es telken elhelyezkedő, 1970-es években épült ház 70 nm alapterületű. Az inga...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (94945644)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Jelentős árcsökkentés! Balatonszabadiban, Siófoktól mindösszesen pár kilométer távolságra eladó, önálló, kétszintes családi há...
65 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (37589394)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Siófokon az Aranyparton eladó 3. emeleti, 36 nm-es apartman lakás. Az 2007-ben épült apartman ház a minden nap megújuló magyar...
69 600 000 HUF
1 933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igali hétvégi ház hirdetés (99523734)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 3
Igal belterületén, felújított, 45 m²-es lakóház / nyaraló 313 m²-es telekkel azonnal költözhető állapotban. Eladásra kínálok Ig...
34 900 000 HUF
775 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (73545562)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 74 m²-es családi ház Iregszemcsén, egy nyugodt, kis utcában. Vegyes falazattal (tömés + tégla). Tehermentes, ...
13 400 000 HUF
181 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (15714625)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 3
Zamárdiban, a déli part egyik kedvelt városában eladó egy önálló, lakóingatlan minősítésű, egyszintes, 70 nm-es családi ház, ga...
59 800 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (94333627)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2130 m2
Szobaszám: 3
Balatonhoz közel, Lepsényben eladó egy 80 m2-es családi ház. Az ingatlanban 7 éve a víz, villany, csatorna vezetékek ki lettek ...
70 900 000 HUF
886 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (44635454)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1317 m2