Hirdető összes ingatlan hirdetése (435 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 435 db
Eladó Nagytarcsai tégla lakás hirdetés (36936785)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertkapcsolattal rendelkező sorházi lakás eladó Nagytarcsán! Nagytarcsa csendes, nyugodt részén eladó egy 2018-ban épült, mod...
109 500 000 HUF
1 073 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (98474538)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Páratlan wekerlei ingatlan eladó! Ha olyan ingatlant keres Wekerlén ahova csak a bőröndjét kell hoznia és beköltözhet, nem sze...
154 900 000 HUF
1 889 024 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (47474374)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 7
Befektetésnek és üzleti vállalkozásnak is megfelelő, hitelezhető, több generáció együttélésére alkalmas, 3 lakásból álló tégla ...
139 999 000 HUF
551 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (84719858)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében önálló 93nm-es családi ház eladó, mely egy 761nm-es telken található. Az ideális elosztású, egysz...
79 900 000 HUF
859 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (73851725)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Vidéki nyugalomra vágyik? Elérhető árú, felújított családházat keres ahonnan Budapest alig több, mint fél óra alatt elérhető? M...
31 500 000 HUF
403 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54824883)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 439 m2
Szobaszám: 4
Két különálló lakóépület Budapest XVIII. KERÜLETÉBEN PRAKTIKUS elrendezés, sokoldalú felhasználási lehetőség, jó LOKÁCIÓ Budap...
99 900 000 HUF
1 019 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (17614157)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 2
Eladó, Tóalmáson egy 56nm-es tetőtér beépítéses 1+1 szobás, erkélyes, teraszos házikó. Épület: 1980-as években épült, eddig n...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecseri ikerház hirdetés (74162397)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 4
Modern, azonnal költözhető ikerházfél eladó! Eladó egy igényesen kialakított, 125 nm-es ikerházfél, amely egy 475 nm-es, rende...
139 000 000 HUF
1 112 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (96737933)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
Maglódon az autómosó közelében, új építésű környezetben eladó egy 99 nm-es sorházi lakás (tulajdoni lapja szerint 90nm, a teras...
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (86345339)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 293 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos kis ház Tápiószecsőn, azonnal költözhető! Tápiószecső kedvelt, csendes részén, a Vesta Hotel közelében eladó...
25 900 000 HUF
835 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (67748826)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 4
Nagytarcsán, a közkedvelt és folyamatosan fejlődő Felsőrét lakóparkban eladó egy 2017-ben épült, újszerű állapotú, 112 nm-es, e...
184 900 000 HUF
1 650 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (65342674)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 3
Új építésű, átgondolt otthon Gyál kedvelt részén modern kényelem, élhető terek, jó helyen Gyál egyik csendes, mégis jól megköz...
97 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (34554332)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 110 négyzetméteres, modern Ikerház Gödöllőn! Pest megyében, Budapest agglomerációjában található, és kiváló választ...
135 000 000 HUF
1 227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (69737777)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 4
106 500 000 HUF
1 210 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (63811197)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Maglódon, Nyaraló vasútállomás közelében eladó családi ház! Maglód kedvelt részén, a Nyaraló vasútállomás közelében eladó egy...
65 000 000 HUF
812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94418566)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Az Üllői úttól alig pár méterre kimondottan frekventált helyen eladó lakóövezeti telek felújítandó vagy bontandó családi házzal...
54 900 000 HUF
422 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (24865929)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1687 m2
Szobaszám: 3
Kóka csendes, nyugodt zártkerti övezetében eladásra kínálok egy 1687 m²-es telken elhelyezkedő, 60 m²-es, vegyes falazatú (vály...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (36344345)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat a...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (39133528)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház Mendén, Pusztaszentistván egyik legszebb részén! Természetközeli, nyugodt környezetben kínálunk megvételre ...
139 000 000 HUF
698 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (47245383)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 3
CSOK Pluszra, kombináltan Otthon Start hitel felvételére alkalmas saroktelken álló 3 hálószobás ikerház-fél nagy tárolóval elad...
67 900 000 HUF
870 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 22 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Maglód összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal