Hirdető összes ingatlan hirdetése (56 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 56 db
Eladó Jászszentandrási családi ház hirdetés (12955543)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1494 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászszentandráson egy 97, 6 nm-es vegyes falazatú családi házat 1494 nm-es te...
29 500 000 HUF
304 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (85154385)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapáti központi, de csendes részén eladó egy 1015 nm-es telken 96, 1 nm-es összkomfortos j...
18 990 000 HUF
197 812 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34926373)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 276 nm-es telken egy 64 nm-es családi ház eladó! a ház...
34 900 000 HUF
545 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi hétvégi ház hirdetés (45849987)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 3921 m2
Szobaszám: 2
Jászberény külterületén zártkerti ingatlan eladó felújított lakóházzal! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, J...
30 000 000 HUF
422 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (37533433)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Hatvanban Heves Vármegyében egy 84 nm -es vegyes falazatú teljeskörű felújítás alatt álló ingatlan, melynek telekterülete...
65 000 000 HUF
773 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (47744935)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Hatvanban Heves Vármegyében egy 75 nm-es vegyes falazatú teljeskörű felújítás alatt álló ingatlan, melynek telekterülete ...
52 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (87844743)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászjákóhalmán egy 80, 3 nm-es hasznos alapterületű családi házat 414 nm-es t...
16 300 000 HUF
203 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (93314513)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2364 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínáunk a Pest vármegyei Pilis városában egy sokoldalúan használható családi házat 2364 nm területű telken! Az épület...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani sorház hirdetés (72286223)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 2022-ben épült szintes társasházi lakás Hatvan frekventált részén! Eladásra kínálunk Heves vármegyében, Hatvan frekvent...
75 000 000 HUF
1 027 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (53368477)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a Pest vármegyei Abony városában egy 75 nm-es per- és tehermentes családi házat, 1624 nm-es telken! A ház n...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (73356632)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó kétgenerációs családi ház Bag frekventált részén! Eladásra kínálok Pest vármegyében, Bag frekventált részén egy kétgene...
76 000 000 HUF
370 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (14476423)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszaru frekventált részén! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városá...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34849377)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 91, 7 nm-es hasznos alapterületű, vegyes falazatú, felújíta...
23 600 000 HUF
259 340 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászárokszállási hétvégi ház hirdetés (74949826)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: + 3 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászárokszálláson egy 71, 2 nm-es hasznos alapterületű beton alapra épült, fa...
13 800 000 HUF
194 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (22222557)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok megyében Jászberény külterületén egy 1732 nm-es zártkerti területet! a területen két épül...
4 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ludasi családi ház hirdetés (35842353)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Heves Vármegyében Ludas településén egy 63 nm-es hasznos alapterületű, tégla építésű családi házat 618 nm-es t...
26 700 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (87349573)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Jászberény városában a belváros közvetlen közelében, megvételre kínálunk egy 2005 -ben épült kiváló állapotú 140 m2 es 2 szinte...
89 000 000 HUF
593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (26943524)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 1
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városában, Jászberénytől 20 km-re, Budapesttől 50 km-re egy 1129 nm-s tel...
12 100 000 HUF
201 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (97393469)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 3082 m2
Szobaszám: 2
Albertirsán, csendes, aszfaltozott utcában kihagyhatatlan lehetőség várja új tulajdonosát! Eladó egy 3082 m2-es, összközműves,...
39 500 000 HUF
481 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (98637337)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 69, 1 nm-es hasznos alapterületű, felújítandó családi házat...
20 000 000 HUF
289 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az OTPip Jászberény Lehel Vezér tér 13 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.