Kertkapcsolatos lakás (2862 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 862 db
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (92923147)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű lakóparki lakás, 61 m2, 3 szoba, 85 m2 saját kert - zöld környezet- Dorog Dorogon a tavakhoz közeli, csodás termész...
75 140 000 HUF
1 231 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (54236694)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezd fel álmaid otthonát Siófok Sóstó városrészében, egy új, modern loft lakás formájában! Ez a 110 nm-es ingatlan a legmaga...
195 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (74773688)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Debrecen egyik legkülönlegesebb, belvárosi otthona várja új tulajdonosát! A Piac utca patinás épületei mögött egy igazán külö...
93 800 000 HUF
919 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (92379341)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok a II. kerület Alsó Zöldmáli úton, kétemeletes társasházban, 2. emeleti 63m2 es nappali+2 hálószobás, panorám...
135 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (15578497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapest határában a 20. kerületben eladó egy 2 szintes beleszeretős kertkapcsolatos sorházi lakás. A lakás tágas terekkel 2 ...
120 000 000 HUF
821 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (97369775)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Siófok kedvelt Foki-hegy városrészében kínálom megvételre ezt az új építésű, igényes kivitelezésű ikerházfelet, amely a Balaton...
134 900 000 HUF
970 503 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (76243726)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
134 900 000 HUF
970 503 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári tégla lakás hirdetés (61184395)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! A lido home Siófok eladásra kínálja ezt a balatonföldvári TÉGLALAKÁST! LIDO home Siófok által ...
53 900 000 HUF
1 171 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (43441523)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted