Eladó kis lakás Nyíregyháza (96 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 96 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (22922229)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a főiskola közelében kínálok eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított, exkluzív ...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75424621)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Belvárosban, Omnia kávézó közelében eladásra kínálunk Nappali + 1 szobás, 2 erkélyes, 58 nm-es lakást tégla építé...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43994248)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosának egyik közkedvelt részén eladó egy 58 m²-es, belső szintes, 1 szoba nappalis elrendezésű igényesen felú...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39696327)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza belváros csendes, zöld környékén megvételre kínálom egy szigetelt, négy emeletes társasház földszinti 74 m2-es felú...
61 000 000 HUF
824 324 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97326598)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán a Kossuth utcán, eladó egy 39 m²-es, 1 szobás, földszinti lakás, melynek főbb jellemzői a következőK: műanyag nyí...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46458473)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Korányi-kertváros közkedvelt részén eladó egy 55 nm-es, 2 szobás lakás, szigetelt, téglaépítésű, négyemeletes, liftes társash...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79523581)
33 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza - Belváros, Kossuth utcán, 39 nm-es 1 szobás lakás, szigetelt, liftes, csúsztatott zsalu szerkezetű társasház magas...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95187222)
33 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75259473)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árzuhanás! 57. 999. 000 Helyett 55. 750. 000 Ft Eladó exkluzív lakás Nyíregyházán, a közkedvelt Damjanich lakóparkban! 2026-B...
55 750 000 HUF
1 211 956 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32935732)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás eladó Nyíregyházán – terasszal, kertkapcsolattal modern műszaki tartalommal! Nyíregyháza egyik folyamatosan f...
42 300 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87833523)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás eladó Nyíregyházán – terasszal, modern műszaki tartalommal! Nyíregyháza egyik folyamatosan fejlődő részén kín...
42 300 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95957497)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a modern, új építésű téglalakást Nyíregyháza belvárosában, melynek irányára 50. 977. 500 Ft. Átadás: 2026. Dec...
50 977 500 HUF
1 108 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72543933)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2