Eladó kis lakás Nyíregyháza (96 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 96 db
Nyíregyházán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Nyíregyházán
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (74442314)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Ságvári kertvárosban 1. emeleti, Felújított állapotú, Nappali + 1  szobás, dupla erkélyes, 38 nm-es lakás tégla é...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (58387948)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű lakások 2027 márciusi átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: Már csak 1 db...
54 990 000 HUF
948 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47677922)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó, új építésű lakás Nyíregyháza belvárosában – Eötvös utca Foglalja le most új otthonát Nyíregyháza egyik frekventált, még...
43 335 000 HUF
1 354 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47662535)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a belváros közelében eladásra kínálok egy 57 nm-es, nappali + 1 szobás társasházi lakást. Az ingatlan a Vasvári P...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96363845)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Ságvári kertváros kedvelt részén 1 emeleti, tégla építésű, egyedi gázkonvektor és hűtő fűtő klíma fűtésű  38m2-es 1...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97977973)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a főiskola közelében kínálok eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított, exkluzív ...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96924954)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kossuth utca 34. – Sólyom köz sarka! Foglalja le most új, liftes, prémium kategóriás otthonát Nyíregyháza szívében, a Kossuth...
46 200 000 HUF
1 320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77939751)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94449472)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34122747)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72547993)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (86729749)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (89423839)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (37375352)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (73392638)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94375375)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (89977392)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47875367)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (93357598)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72747432)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Nyíregyházán? Nyíregyháza településen több lakás is elérhető – itt találhatók meg az eladó Nyíregyházai lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelyeként Nyíregyháza pezsgő lakáspiaccal rendelkezik, ahol a kereslet és kínálat folyamatosan élénk. A klasszikus polgári lakásoktól a modern társasházi lakásokig széles a választék. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Ajánlott városrészek Nyíregyházán: Alsópázsit   Báthory-lakópark   Belváros   Benkőbokor   Borbánya   Bujtos   Butyka   Császárszállás   Damjanich-lakópark   Érkert   Felsőpázsit   Hímes   Jósaváros   Korányi-kertváros   Kertváros   Malomkert   Nyírszőlős   Örökösföld   Oros   Rozsrétszőlő   Sóstóhegy   Sóstófürdő   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Nyíregyháza aloldalt, ahol az összes eladó Nyíregyházai ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Nyíregyházán, akkor az albérlet Nyíregyháza oldalon nézelődj. Gyorsabb, egyszerűbb alku: közvetlenül a tulajjal tulajdonostól eladó ingatlan Nyíregyháza.