Eladó lakás Nyíregyháza Örökösföld (52 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 52 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75831314)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örökösföld kedvelt, csendes részén, egy négyemeletes, panel falazatú társasház 2. emeletén kínálok eladásra egy 53 m²-es, telje...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (69939524)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Örökösföldön megvételre kínálunk egy 70 m²-es, 3 szobás, tágas és világos földszinti lakást egy szigetelt, 10 emele...
52 900 000 HUF
755 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37687745)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Család utcában eladó egy 4 emeletes, panel falazatú társasház 4. emeletén található, 53 nm-es, 2 szobás, jó állapot...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (69878855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Örökösföldön kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 83 m²-es, nappali + 3 szobás, erkélyes társasházi laká...
69 900 000 HUF
842 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94373485)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti felújított lakás! Ne maradj LE! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Irányár: 46. 500. 000 Forint El...
46 500 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (89928646)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ingatlan vételára: 51, 99 MFt Érdeklődni: 06/30-156-7110 Nyíregyháza közkedvelt városrészében, Örökösföldön kínálunk megvételr...
51 990 000 HUF
799 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33588463)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan egy liftes társasház 3. emeletén helyezkedik el, rendezett, tiszta lépcsőházzal és kulturált lakóközösséggel — már ...
48 900 000 HUF
752 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83128416)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ha olyan otthont keresel, ahol a prémium minőség, a nyugalom és a modern életstílus egyszerre van jelen, akkor ezt a lakást lát...
89 200 000 HUF
1 331 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (73934932)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás hangulata már belépéskor meleg, otthonos érzetet ad. a nappali világos és hívogató, a berendezés kellemes, harmóniát su...
48 500 000 HUF
898 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (45672654)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán Örökösföldön, dupla liftes panel társasházban, keleti tájolású, 7. emeleti, nappali+2 külön szobás, szépen felújít...
48 500 000 HUF
795 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (68979777)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Nyíregyházán Örökösföld! Nyíregyházán, az Örökösföld egyik legkedveltebb részén, eladó egy 61 m²-es, 3. emeleti, 2...
48 900 000 HUF
801 639 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (75749322)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Örökösföldön, a Törzs utcán felújított 80 m2-es, 3 szoba + nappalis lakás eladó! Amit érdemes tudni az ingatlan...
51 500 000 HUF
643 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (14756447)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Nyíregyházán Örökösföld, Fazekas János tér! Nyíregyházán, az Örökösföld egyik legkedveltebb részén, a Fazekas Jáno...
48 900 000 HUF
801 639 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (31324444)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Örökösföldön, 66 nm-es, 1+2 szobás, folyamatosan karbantartott lakás, szigetelt társasházban eladó! Főbb paramét...
52 900 000 HUF
801 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (64345387)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, 3 szobás lakás Nyíregyháza Örökösföld kedvelt részén! Nyíregyházán, Örökösföldön, a Fazekas János téren ela...
50 900 000 HUF
727 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (47537825)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföld kedvelt részén eladó egy négyemeletes, panel falazatú társasház 2. emeletén 53 m²-es, teljes körűen felú...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35996385)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön a Család utcán 4 szintes társasház 2. emeletén eladásra kínálunk egy 53 nm-es, 2 szobás erkélyes lakás...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (99952934)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön eladásra kínálunk egy 53 m²-es, 2. emeleti, keleti tájolású, panel falazatú lakást, amely 2021-ben t...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (23734239)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal Költözhető, 53 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Panel építésű társasház 4. emeletén...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (25343934)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Örökösföldön 53 nm-es, 2 szobás felújított lakás, négyszintes társasház 2. emeletén felújított, szép állapotban el...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Nyíregyháza Örökösföldben? Örökösföld településen egy jó lakás aranyat ér – itt érhetők el az eladó Nyíregyháza Örökösföldi lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Szabolcs-Szatmár-Bereg megye székhelyeként Nyíregyháza pezsgő lakáspiaccal rendelkezik, ahol a kereslet és kínálat folyamatosan élénk. A klasszikus polgári lakásoktól a modern társasházi lakásokig széles a választék. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Ajánlott városrészek Nyíregyházán: Alsópázsit   Báthory-lakópark   Belváros   Benkőbokor   Borbánya   Bujtos   Butyka   Császárszállás   Damjanich-lakópark   Érkert   Felsőpázsit   Hímes   Jósaváros   Korányi-kertváros   Kertváros   Malomkert   Nyírszőlős   Oros   Rozsrétszőlő   Sóstóhegy   Sóstófürdő   

Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha nem erre az oldalra gondoltál, visszaléphetsz a főoldalra, ahol minden hirdetést megtalálsz. Ha lakást keresel, nézd meg az eladó lakás Nyíregyháza oldalt, vagy böngéssz tovább az eladó ingatlanok között. Ha mégis inkább albérletet keresel Nyíregyházán, akkor az albérlet Nyíregyháza oldalon nézelődj. Gyorsabb, egyszerűbb alku: közvetlenül a tulajjal tulajdonostól eladó ingatlan Nyíregyháza.