Eladó kis lakás (5105 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 105 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38184942)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (27317329)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45324489)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35277774)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lakás prémium bútorokkal közel 4 méteres belmegassággal a Dohány utcában! Ez a nagypolgári stílusban épült l...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89781142)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34753897)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, azonnal költözhető tégla lakás Zugló zöldövezeti részén! Budapest XIV. kerületének egyik kedvelt, parkos részén, a S...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33766332)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tégla építésű társasház földszinti lakása eladó. Tehermentes, azonnal birtokba vehető, felújítandó állapotú. Kis fantáziával ...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52577754)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel új otthonát Budapest szívében – modern 1 szobás újépítésű lakás az Orczy negyedben! Az Orczy negyedben található ú...
79 000 000 HUF
2 821 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44273937)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 2025-ben átadott Kassák Terrace épületben, mely Budapest XIII. kerületének kedvelt, családias hangulatú övezetében található,...
76 000 000 HUF
2 054 054 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44452879)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom Budapest VII. Ker. Erzsébetváros-Ligetváros részen, 2 szintes téglaház első emeletén található, 25nm-es, egy...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17393689)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a belváros szívében, a 7. kerület közkedvelt részén, a Klauzál utcában – pár lépésre a Klauzál tértől és a Gozsdu udvartó...
53 800 000 HUF
1 630 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (99452973)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető egy szobás, klimatizált, második emeleti siófoki tégla lakást kínál megvételre a belvárosban a lido home ing...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93633373)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, a Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában vált eladóvá ez a bár felújítandó, de jó adottságú lakás...
47 000 000 HUF
1 807 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76784945)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (99334249)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi prémium újépítésű lakások Miskolc szívében. Ha belvárosi életet akarsz kompromisszumok nélkül, ez a projekt pontosan ...
81 586 050 HUF
1 456 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46286447)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Angyalföld szivében 41nm. -Es lakás, nagyszerú adottságokkal eladó. Ovoda, iskola, bölcsőde közelében, metró, jó tömegközlekedé...
68 500 000 HUF
1 670 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37515534)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás a II. János Pál Pápa térnél a Szerdahelyi utcában! Első otthonnak és befektetésnek is kiváló lakás Eladó...
44 200 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97352433)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás lakás a Szerdahelyi utcában – kiváló lehetőség 3%-os hitellel! Budapest egyik fejlődő részén, a Szerdahelyi ut...
45 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64536934)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó napfényes lakás a Nagy Fuvaros utcában – kiváló lehetőség befektetőknek és otthonkeresőknek! Megvételre kínáljuk ezt a ...
43 200 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34783635)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest i. kerületében, a Naphegyen keresi új tulajdonosát egy 28 m2-es, erkélyes, örök panorámás garzonlakás. Ha prémium terü...
75 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?