Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (46663973)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó saját kertkapcsolatos lakás, Kecskemét belvárosában közel a színházhoz! Megvételre kínálunk egy földszinti elhelyezkedésű...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45679579)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Újpesten: 39 nm-es lakás + 7, 5 nm-es saját tároló! Otthon Start Programra alkalmas Eladásra kínálunk egy te...
54 500 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (74268463)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében – azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38138473)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (19494569)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94244221)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal kiadható lakás, remek befektetési lehetőség a Nyugati Pályaudvar közelében Kiváló lokációval rendelkező, 2. emeleti gal...
82 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94274791)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (69215344)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17343557)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület 56, 9 M FtA Teleki téren kínálunk megvételre egy 42 m²-es, vízszigetelt, földszinti lakást, amelyhez egy...
52 000 000 HUF
1 238 095 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33422473)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (81545443)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (52971532)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44344494)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyetemek gyűrűjében, alacsony rezsijű, felújított garzon a Kálvária térnél! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budape...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95474644)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők álma a Nyugatinál. Galériázható, cirkófűtéses lakás a Westenddel szemben! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín...
82 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57337788)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskeméten a Czollner tér közelében egy 32 m2-es, 1 szobás szigetelt téglaépítésű lakás (házrész)! Jellemzők: - tégla...
31 000 000 HUF
968 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (95289543)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45959431)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló helyen, kiváló lehetőség! Rugalmasan használható tér - befektetés, ami azonnal TERMEL VÁROSI lehetőség két funkcióval - ...
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42773578)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92975483)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
47 900 000 HUF
1 064 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27492552)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
82 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?