Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73543257)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új szintre emelt városi élet – fedezd fel az Etele Square-t! Képzeld el, hogy egy modern, stílusos otthonban élsz Budapest eg...
62 180 250 HUF
1 884 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33523443)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lakást egy jó állapotú, rendezett társasház félemeletén.  Az...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (73339835)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vásárolja meg közvetlenül a beruházó cégcsoportunktól az energiatakarékos lakásainkat! Hegyeshalomban, az osztrák határ melle...
56 900 000 HUF
998 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64877783)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 9. kerület egyik egyre inkább felértékelődő részén, az Ecseri úton kínálok megvételre egy 27 m²-es, világos, praktikus elrend...
42 500 000 HUF
1 574 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42729329)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Kossuth utcában Azonnal birtokba vehető, magasföldszinti, 1 szobás, 39 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztato...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (45974284)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az eladási ár tartalmazza a berendezést IS. KITÜNŐ lokáció - iskolák, egyetemek a KÖZELBEN KITŰNŐ befektetés - azonnal KIADHAT...
57 500 000 HUF
1 796 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (45477899)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180291 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó lakás a Szent...
33 900 000 HUF
807 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15543251)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesti garzon ősfás kertben (eng below)Az ingatlan jellemzői:- 25 m² teljes használható lakótér:- 19m² a tulajdoni lapon- 3, 5 m...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36933235)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világörökségi környezet az Oktogonnál, 36 m² csend és városközpont egyszerreAz ingatlan az Oktogon közvetlen közelében találhat...
136 000 000 HUF
3 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57546559)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
See english BELOW! Eladó a 6. Ker. Csengery utcában - az Andrássy úttól másfél sarokra - egy első emeleti, utcai nézetű, hangu...
65 000 000 HUF
1 547 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93311348)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló galériás garzon eladó a VI. kerületben, irodának is tökéletes! Székely Bertalan utca 28 m² + 13, 5 m² gal...
48 900 000 HUF
1 746 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99337162)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
See english BELOW! Eladó a 6. Ker. Csengery utcában - az Andrássy úttól másfél sarokra - egy első emeleti, utcai nézetű, hangul...
65 000 000 HUF
1 547 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34435456)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36 m²-es, praktikus elosztású, földszinti lakás csendes, zöld környezetben. Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a tág...
60 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43234922)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületben a Városközpontnál, liftes házban, 31 nm nagyságú, felújítandó lakás eladó! Jelenlegi kialakítása szoba...
37 990 000 HUF
1 225 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (44674433)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnok, csendes, parkos részén, a vasútállomáshoz közel - a Bálvány utácában - eladásra kínálunk egy 1 szobás lodzsás lakást, ...
29 800 000 HUF
745 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (37764636)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Panorámás, teljes körűen, frissen, prémium minőségben felújított, azonnal költözhető, thermo ablakos, 35 nm-es, 6. emeleti, min...
64 990 000 HUF
1 856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33462684)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
II. kerület Országút részén, kulturális nevén a Margit negyedben, a Tölgyfa utcában eladó, ez a 36 m²-es, plusz 14 m² galériáva...
75 000 000 HUF
2 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43497474)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerületben a Westend közelében, csendes belső udvarra néző, 25 négyzetméteres felújított lakás eladó. a Visegrádi utca eg...
44 400 000 HUF
1 776 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85794379)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerület, Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Pablo Neruda utcában, négyemeletes panelház II. emeletén eladó, egy 37 nm-es k...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (48524254)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a IX. kerület szívében Mester utcában eladó lakás. Ferencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal