Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (84841494)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37214373)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti lakás a 12. kerületben? Galériával! A lakás a 12. kerületben, a mom Park és Mamut Bevásárlóközpont ...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58974942)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, a Gyermek téren eladó egy 39 négyzetméteres, magasföldszinti lakás téglaépítésű házban. Az ingatla...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59744334)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87723993)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35345384)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti lakás a 12. kerületben galériával! A lakás a 12. kerületben, a mom Park és Mamut Bevásárlóközpont k...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32765253)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy felújított téglaépítésű lakást Budapest szívében, a Sobieski János utcában. A belvárosi 1. emeleti ingat...
64 300 000 HUF
1 948 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44746914)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, azonnal költözhető lakás a Visegrádi utcában A XIII. kerületben, a Visegrádi utcában kínálok megvételre egy frissen ...
54 900 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55672359)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálunk Budapest XX. kerületében egy téglaépítésű házban található, 30 nm-es, 1 sz...
33 500 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (62423384)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr egyik legkeresettebb városrészében, Nádorváros dinamikusan fejlődő környezetében kínálunk megvételre egy új építésű, 15 la...
47 382 000 HUF
1 316 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99274635)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított tégla lakás eladó Pécsen – Pákolitz István utcában! Pécs kedvelt részén kínálunk megvételre egy 35 m²-es, 1 szobás...
24 900 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676759)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24392858)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24526795)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39527425)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 24nm...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29681823)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Klauzál téren egy 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti polgári lakás, amely egy 1920-ban épült,...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32773485)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (86993576)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91249973)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75414264)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal