Rendezés:

Összes találat: 0 db
Nagykátán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Nagykátán
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (98155927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószentmárton üdülőterületén ezt az állandó lakhatásra alkalmas tetőteres ház...
19 400 000 HUF
524 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (37333733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában Általános Iskola közelében 2 szoba +nappali amerikai konyhás ház 759nm-es telken eladó! Az épület...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (12337433)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: + 2 fél
Pánd belterületén a központtól néhány perces sétányira eladó amerikai konyhás nappali + 2 fél szobás, könnyűszerkezetes családi...
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34468444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 247 m2
Szobaszám: 2
Tóalmáson felújított könnyűszerkezetes nyaraló eladó! Eladásra kínálok egy 23, 5 m²-es könnyűszerkezetes nyaralót, amelyhez e...
18 900 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (67577543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. A ház 1985-ben épült beton al...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (74996336)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1610 m2
Szobaszám: 1
Téliesített, azonnal költözhető ingatlan eladó Tóalmáson – kifüggesztés nélkül! Eladó Tóalmás csendes, természetközeli részén ...
24 000 000 HUF
358 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (35188644)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tóalmás központjához és a Fő utcához közel, kisebb forgalmú helyen eladó egy 31 nm alapterületű, 2023-as építésű könnyűszerkeze...
25 500 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (94663358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (71793394)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 6783 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városa mellett, külterületi családi ház + mobilház nagy földterülettel eladó...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (73442426)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. A...
37 700 000 HUF
725 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (65238357)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (75374768)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
41 900 000 HUF
805 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (57799699)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 3237 m2
Szobaszám: 6
Két generáció de akár három generáció részére is alkalmas családi HÁZ! Tápiószecsőn kínálok megvételre egy bruttó 258, 46 m2-...
59 900 000 HUF
450 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (26943524)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 1
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városában, Jászberénytől 20 km-re, Budapesttől 50 km-re egy 1129 nm-s tel...
12 100 000 HUF
201 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (73294936)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 247 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított hétvégi ház Tóalmáson, mely akár azonnal birtokba vehető! Tóalmáson kínálok megvételre egy bruttó 30, 6 m² a...
18 900 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34257665)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. a ház 1985-ben épült beton ala...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (43699769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Irodánk ezúttal befektetők figyelmébe is ajánlja a Tápiógyörgyén található 60 m²-es, könnyűszerkezetes ingatlant, amely jelenle...
22 100 000 HUF
368 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (26725342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (53447477)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1610 m2
Szobaszám: 1
Téliesített, azonnal költözhető ingatlan eladó Tóalmáson kifüggesztés nélkül! Eladó Tóalmás csendes, természetközeli részén e...
24 000 000 HUF
358 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (33833745)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való könnyűszerkezetes házat Nagykátán?

Hasznos tudnivalók

Eladó könnyűszerkezetes ház Nagykátán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt megtudhatsz minden lényeges infót a könnyűszerkezetes házakról és itt listázódnak a könnyűszerkezetes családi házak, sorházak, ikerházak is. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú könnyűszerkezetes házat keresel, akkor állítsd be a szűrési feltételeket, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Sokkal több könnyűszerkezetes ház között tudsz böngészni, ha a linkre kattintasz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó ingatlan Nagykáta oldalt. Ha nem találtál megfelelő könnyűszerkezetes házat Nagykátán, akkor nézz körül az eladó ház Nagykáta oldal hirdetései között is, hátha találsz egy remek ajánlatot közöttük.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal