Lido Home ingatlan hirdetései

A Lido Home tulajdonosai és menedzsmentje, tisztában vannak azzal, hogy egy ingatlanközvetítő vállalkozás igazi mozgatórugója, a felkészült, jól képzett, minőségi ügyfélkapcsolatokat ápoló értékesítői csapat. Ingatlanképviselőik szakmai és emberi értékei garantálják azt, hogy az ügyfelek kiemelkedő színvonalú, minőségű szolgáltatással találkozzanak a Lido Home-nál. Mindennapi tevékenységüket a munkájuk iránti szeretet, az ügyfelek felé gyakorolt legmagasabb szintű empátia, és problémamegoldó képesség jellemzi. Ha a Lido Home ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 3 709 db
Eladó Zamárdi ikerház hirdetés (65338738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 4
A Lido Home siófoki ingatlanirodája eladásra kínálja ezt a felújított, jól elkülönített ikerházat Zamárdiban, 1 perc sétára a s...
105 000 000 HUF
1 220 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Márkói termőföld, szántó hirdetés (18771299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 11873 m2
Telekterület: 11873 m2
Szobaszám: n/a
Lido Home Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a területet Márkón! Fő jellemzői: -11 873 m2 területű telephely besorolású inga...
120 000 000 HUF
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonfüredi hétvégi ház hirdetés (62346429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Lido Home Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a kertkapcsolatos lakást Balatonfüreden! Fő jellemzői: -3 lakásos társasház kül...
70 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bándi családi ház hirdetés (43764517)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Lido Home Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a házrészt Bándon! Fő jellemzői: -Két szintes családi ház alsó szintjén találha...
69 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (94542937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőörsi ipari telek hirdetés (43448478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12061 m2
Szobaszám: n/a
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi fejlesztési területet Felsőörsön! Fő jellemzői: Kivételes l...
250 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi zártkert hirdetés (37746734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkert Veszprém - Csatárhegyen! Fő jellemzői: -A telek mérete 807 m2, téglalap alakú, kissé lejtős -A villany a telek...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (26397294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 8
A lido home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a nyolc hálószobás, háromszintes családi házat Balatonfüreden! Az...
238 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentbékkállai családi ház hirdetés (74747592)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 6
Lido Home Balatonalmádi eladásra kínálja ezt a egyedi tervezésű Stílusos, egyedi villa Szentbékkálla szívében! Stílusos, egye...
215 000 000 HUF
749 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (58947532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 830 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: 8+ 4 fél
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi családi birtokot, komplex ingatlanegyüttest Balatonalmádiban...
220 000 000 HUF
265 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eplényi lakóövezeti telek hirdetés (73697957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: n/a
A Lido Home eladásra kínálja ezt a lakóövezeti telket Eplényben! Fő jellemzői: -807 m2 telekterület, téglalap alakú, enyhén l...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi hétvégi ház hirdetés (34733637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 4
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi kétszintes nyaralót Balatonalmádiban! Fő jellemzői: -Balato...
79 900 000 HUF
1 065 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zánkai lakóövezeti telek hirdetés (84347468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: n/a
Lido Home Balatonalmádi eladásra kínálja ezt a Kivételes Zánka központi, mégis nyugodt utcájában ezt a 1271 nm-es, duplatelkett...
53 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (49653733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 4
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi családi házat Balatonalmádi központjában! Fő jellemzői: Egy...
198 000 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi családi ház hirdetés (43797533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 3600 m2
Szobaszám: 5
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi örökpanorámás családi házat Balatonalmádiban! Fő jellemzői:...
181 100 000 HUF
1 793 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi lakóövezeti telek hirdetés (73547632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a páratlan adottságokkal rendelkező telket Balatonfüred kertvárosi...