Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó lakás Nagytarcsa
REGISZTRÁCIÓ

Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó lakás Nagytarcsa

Rendezés:

Összes találat: 0 db
Nagytarcsán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Nagytarcsán
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kistarcsai panel lakás hirdetés (87253977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kistarcsán, az Eperjesi úti lakótelepen, zöld környezetben kínálunk megvételre egy magasföldszinti, közepes állapotú, 54 m2 ala...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (94266477)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlan Budapest, XVI. kerület csendes részén szigetelt ház 3. emeletén található 34m2 1 szobás tégla ingatlan. Per és teh...
49 000 000 HUF
1 441 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33123772)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mátyásföldön a Jókai lakótelepen csúszózsalus házban eladó egy Jó adottságú 33 nm-es kitűnő elrendezésű kis rezsijű kislakás. ...
49 999 000 HUF
1 515 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (13427963)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ez a 44 nm-es, két szobás, saját kis kertrésszel és zárható tárolóval rendelkező, csendes lakás. a kertrészben lehetőség ...
51 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (29255862)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tulajdonostól zöldövezeti környezetben egy 45 m2 tégla építésű lakás 1 plusz fél szobás, nagy konyhás, erkélye, jó közlekedés, bevásárlási lehetőség a közelben. Két egyetem is meg található az ingatlan közelében.
62 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (33527673)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tulajdonostól, azonnal költözhető, részben felújjított (konyha, fürdő, víz és villanyvezetékek), kellemesen világos, tágas lakás. Egyelőre nem szeretnék ingatlanosokat bevonni az értékesítésbe.
64 900 000 HUF
1 158 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (35824958)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Eladó tulajdonostól a 17. Ker-ben egy 51nm-es 1+2fél szobás erkélyes, klímás jó állapotú panel lakás!
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (14424243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújítás alatt álló lakás kiváló helyen – Budapest XVII. kerület Eladásra kínálok Budapest XVII. kerületében egy 58 m²-...
68 000 000 HUF
1 172 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44935932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom 19. kerületi felújított panel lakásomat. Kispest Fő utca 7. 1 Emeleten található. Amit tudni kell rola: 53...
1 000 000 HUF
18 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92442931)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 900 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (84445238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy Budapest XIX. kerületi társasházban egy 41 m² es, alagsori lakást, kertkapcsolattal. a lakás a XIX. kerüle...
34 800 000 HUF
848 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37446244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest Kőbányai út, Eiffel házzal szembe, Garzon lakas eladó.
46 000 000 HUF
1 533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52456474)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében, rendezett társasházban, közkedvelt Szárnyas utcában első emeleti, 29 m²-es, 1 szobás, előszobáva...
47 990 000 HUF
1 654 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (38955523)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Havanna lakótelep központi részén egy 35nm-es, másfél szobás lakás. A ház a 70-es években épült, a lakásban az elektro...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (57427659)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kinálok Újpalotán egy 35 nm-es1+1 szobás első emeleti, távfűtéses lakást, 10 emeletes liftes társasházban. A lakás ab...
52 900 000 HUF
1 511 428 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68259819)
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy teljeskörű felújítást igénylő 53nm-es ingatlant. A lakás különlegessége az elrendezése: a lakás különleg...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67132652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó sűrgősen Tulajdonostól: Felújított, , szigetelt, kertes otthon Pestlőrincen! Eladó Pestlőrinc központi részén egy DNY-i...
53 800 000 HUF
1 312 195 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68878732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ingatlan közvetítők kérem ne keressenek! ! ! ! ! ! ! Elsősorban csere érdekel. Vidék, nagyobb esetleg kertes ingatlan esetén m...
54 900 000 HUF
1 614 705 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73248197)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kökinél, mini rezsi, egyedi fűtés, extra világos, felújított, SZIGETELT, panel programos, 2 szobás, metróközeli lakás XIX. Ki...
54 900 000 HUF
1 525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Tulajdonostól eladó lakás Nagytarcsán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a magánszemélyek kínálatából a lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú lakást keresel, akkor állítsd be a szűrési feltételeket, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Nagytarcsai ingatlanokat listázó oldalt. Ha bővebb listában szeretnél keresgélni, akkor Neked ajánlom az eladó lakás Nagytarcsa oldalt.