Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó lakás Budapest X. kerület

Rendezés:

Összes találat: 10 db
Budapest X. kerületben további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Budapest X. kerületben
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37476255)
15 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újhegyi lakótelepen, a Lenfonó utcában panelprogramos szigetelt, liftes társasház harmadik emeleti lakása. A 68 m2-es i...
67 500 000 HUF
992 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (69428554)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kőbánya Laposdülő városrészben 1990-es építésű hőszigetelt cseréptetős panel épületben kelet-nyugati tájolású egész nap napfény...
88 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93847937)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított, 3 szobás lakás – azonnal költözhető, bútorozott és gépesített! ! Eladásra kínálunk egy 63 m²-es...
85 000 000 HUF
1 349 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (87257373)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, tehermentes, lodzsás lakás, rendezett társasház 4. emeletén (lift nincs), parkosított zárt kerttel. - a lakás gáz ci...
74 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52456474)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében, rendezett társasházban, közkedvelt Szárnyas utcában első emeleti, 29 m²-es, 1 szobás, előszobáva...
47 990 000 HUF
1 654 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92442931)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 900 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (99393994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületének csendes, zöldövezeti részén, az Újhegyi sétány közvetlen közelében egy 50 nm-es, 2 szobás, 6. eme...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (97835749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó örök budai panorámás, felújított panellakás Kőbányán – Újhegyi lakótelep elején Budapest x. kerületében, Kőbányán, az Új...
76 990 000 HUF
1 132 205 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37446244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest Kőbányai út, Eiffel házzal szembe, Garzon lakas eladó.
46 000 000 HUF
1 533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (56715474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó szép rendezett, felujitot lakás. Közlekedés kiváló mind két irányban metró, pár perc óvoda, iskola több üzlet.
71 000 000 HUF
1 044 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 10 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44935932)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom 19. kerületi felújított panel lakásomat. Kispest Fő utca 7. 1 Emeleten található. Amit tudni kell rola: 53...
1 000 000 HUF
18 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (84445238)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy Budapest XIX. kerületi társasházban egy 41 m² es, alagsori lakást, kertkapcsolattal. a lakás a XIX. kerüle...
34 800 000 HUF
848 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33123772)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mátyásföldön a Jókai lakótelepen csúszózsalus házban eladó egy Jó adottságú 33 nm-es kitűnő elrendezésű kis rezsijű kislakás. ...
49 999 000 HUF
1 515 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (13427963)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ez a 44 nm-es, két szobás, saját kis kertrésszel és zárható tárolóval rendelkező, csendes lakás. a kertrészben lehetőség ...
51 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (68259819)
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy teljeskörű felújítást igénylő 53nm-es ingatlant. A lakás különlegessége az elrendezése: a lakás különleg...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (73248197)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kökinél, mini rezsi, egyedi fűtés, extra világos, felújított, SZIGETELT, panel programos, 2 szobás, metróközeli lakás XIX. Ki...
54 900 000 HUF
1 525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (29255862)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tulajdonostól zöldövezeti környezetben egy 45 m2 tégla építésű lakás 1 plusz fél szobás, nagy konyhás, erkélye, jó közlekedés, bevásárlási lehetőség a közelben. Két egyetem is meg található az ingatlan közelében.
62 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (33527673)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tulajdonostól, azonnal költözhető, részben felújjított (konyha, fürdő, víz és villanyvezetékek), kellemesen világos, tágas lakás. Egyelőre nem szeretnék ingatlanosokat bevonni az értékesítésbe.
64 900 000 HUF
1 158 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44577994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hosszútávra kiadó egy új, felújított gépesített, berendezett aut. Mosógép, páraelszívó, porszívó, vasaló, hajszáritó, fagyasztós hűtőszekrény, villanybojler szárítógéppel ellátott egy személynek 140x200 franciaággyal a galérián
220 000 HUF
11 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Tulajdonostól eladó lakás Budapest X. kerületben? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a magánszemélyek kínálatából a lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú lakást keresel, akkor állítsd be a szűrési feltételeket, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Budapest X. kerületi ingatlanokat listázó oldalt. Ha bővebb listában szeretnél keresgélni, akkor Neked ajánlom az eladó lakás Budapest X. kerület oldalt.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most a magánszemélyek kínálatában! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket amiket magánszemélyek hirdetnek. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban a magánszemélyek által hirdetett összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.