Eladó és kiadó medencés házak és nyaralók Nyíregyháza (81 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó és kiadó medencés házak, nyaralók Nyíregyháza

Rendezés:

Összes találat: 81 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (34494744)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 2
‼️ Jelentős árcsökkenés – ne maradj le! ‼ >62 900 000 Ft helyett 58 900 000 Ft Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a Cson...
58 900 000 HUF
677 011 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39461461)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 295 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel álmai otthonát Nyíregyháza Korányi-kertvárosában, ahol egy kiváló állapotú, téglaépítésű családi ház várja új tulaj...
149 900 000 HUF
508 135 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73994496)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Borbányán frekventált helyen tégla építésű, 127 nm-es, 4 szobás jó állapotú szintes családi ház eladó! Az inga...
71 900 000 HUF
566 141 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43326713)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 749 m2
Szobaszám: 4
Eladó Nyíregyházán, a Korányi-kertvárosban egy 749 m²-es telken, szinteltolással kialakított, bruttó 340 m²-es, háromszintes (p...
349 900 000 HUF
1 029 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (83473374)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 4
Hatalmas telekkel és pincével! Luxus és Nyugalom a Ságvári Kertvárosban Szeretne egy olyan otthonba költözni, ahol a tágas bel...
94 490 000 HUF
726 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (64966269)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza csendes, folyamatosan fejlődő kertvárosi övezetében, a közkedvelt Báthory lakópark szélső utcájában épül ez a letis...
108 000 000 HUF
870 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47334327)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy kivételes családi ház Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában! Ez a 295 nm-es otthon, amely egy csendes és parkosít...
159 000 000 HUF
548 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (67744279)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 4
Modern, új építésű ikerház eladó Nyíregyházán, Oros csendes kertvárosi részén! Nyíregyháza egyik kedvelt, kertvárosi övezetéb...
110 000 000 HUF
632 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (94414514)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 4
94 490 000 HUF
726 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (97424453)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
108 000 000 HUF
870 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (32259348)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladó szélső sorház Nyíregyházán, az Egyetem és a Sóstói-erdő szomszédságában! Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, az Egy...
69 900 000 HUF
852 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (67723476)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 4
94 490 000 HUF
726 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (46743715)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1972 m2
Szobaszám: 1+ 5 fél
Nyíregyháza - Oros városrészen eladó egy 120 nm-es családi ház garázzsal és medencével! Amit tudni kell: - vegyes falazat, f...
57 500 000 HUF
479 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63548895)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Csongor utcához közeli kedvelt részén, vegyes falazatú szigetelt ( könnyűszerkezetes ( fa )+ tégla ) 87 nm-es ( net...
58 900 000 HUF
677 011 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (55322457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza-Borbánya frekventált és kedvelt aszfaltozott utcájában, tégla falazatú ( B-30-as, szigetelt ) 127 nm-es, 4 szobás (...
69 900 000 HUF
550 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (34659457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 3
Ez a sóstófürdői családi ház nem egyszerű ingatlan – hanem egy hely, ahol minden nap új közös emlék születik! 87 Nm-es, 2 szi...
58 900 000 HUF
677 011 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (22271371)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 620 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 4
Szeretne egy olyan otthont, ahol minden nap nyaralásnak érződik? Ez a mediterrán hangulatú, kétszintes családi ház Nyíregyházán...
250 000 000 HUF
403 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (55839997)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó vagy kiadó sorház Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, Korányi kertvárosban! Családi otthon vagy üzleti lehető...
95 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (75619334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán, a Korányi kertvárosban eladásra kínálok egy 150 nm-es, 4 szoba + nappalis sorházat. Az ingatlan szigetelt és 270 ...
95 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (65992474)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1780 m2
Szobaszám: 7
Nyíregyháza, SÓSTÓFÜRDŐ-höz közel, Makovecz által megtervezett -páratlan kivitelezésű családi ház, csodás 1780m2-es parkosított...
329 900 000 HUF
1 099 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való medencés házat Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal