Eladó és kiadó medencés házak és nyaralók Nyíregyháza (81 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó és kiadó medencés házak, nyaralók Nyíregyháza

Rendezés:

Összes találat: 81 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (14727554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 2115 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán a Korányi Frigyes utcán eladó egy szigetelt 2000 -ben  téglából épült, 132 nm-es lakótérrel, és további 160 nm-es ...
159 000 000 HUF
1 204 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76414482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Ságvári Kertvárosban eladó egy szigetelt tégla építésű, 165 nm-es, 4 szoba +nappalis, egyedi gázfűtéses, redőnyözöt...
69 900 000 HUF
423 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (34574754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4
Nyugalom és városi kényelem egy otthonban Képzeld el, hogy minden nap csend és nyugalom fogad, amikor hazaérsz. Egy letisztult,...
74 900 000 HUF
706 603 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (96439733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy minden nap csend és nyugalom fogad, amikor hazaérsz. Egy letisztult, modern ikerház vár rád Nyírszőlős egyik l...
79 900 000 HUF
791 089 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42323737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2128 m2
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség Nyíregyházán, Sóstóhegy városrész csendes, kertvárosias övezetében, eladásra kínálunk egy 112 nm-es, új épí...
112 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32537932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Borbányán frekventált helyen tégla építésű, 127 nm-es, 4 szobás jó állapotú szintes családi ház eladó! Az inga...
71 900 000 HUF
566 141 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43728219)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza - Ságvári kertvárosban, 165 nm-es, nappali + 4 szobás, szigetelt, téglaépítésű, szintes családi ház, 412 nm-es tele...
69 900 000 HUF
423 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (99938584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 1662 m2
Szobaszám: 5
Eladó: Prémium amerikai típusú családi ház Báthory lakóparkban Eladásra kínálunk egy exkluzív, amerikai stílusú családi házat a...
185 000 000 HUF
920 398 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (74833528)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Ságvári Kertvárosban eladásra kínálok, egy 165 nm-es, 4 szoba, nappalis, 3 erkélyes, szintes családi házat, 2 állás...
69 900 000 HUF
423 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45526334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Kórház közelében felújított, Nappali+3 szobás, 97+64 nm-es, 2 lakrészes, családi ikerház eladó. Szigetelt, vegyes...
92 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47439937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 1662 m2
Szobaszám: 5
185 000 000 HUF
920 398 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (25824459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 620 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyházán eladó mediterrán stílusú családi ház medencével a Forró nyári napokra. Ez az otthon a kikapcsolódás és feltöltődés...
270 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (56754335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 620 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Oros elején, minden igényt kielégítő, 620 nm összterületű, 2009-ben Ytongból épült, 4 szoba + tágas konyha étkező...
269 900 000 HUF
435 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (66434791)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházán a Korányi Frigyes utcán a Sóstói erdő közelében luxus családi ház eladó. a 295 nm-es ingatlan 2000-ben épült, 2158...
159 000 000 HUF
1 204 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (64373442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó vagy kiadó sorház Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, Korányi kertvárosban! Családi otthon vagy üzleti lehető...
95 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (94364664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
95 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai sorház hirdetés (39373967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kiadó sorház nyíregyházán, vállalkozásra is TÖKÉLETES! Korányi kertváros, Nyíregyháza egyik legkedveltebb része! Tágas, vilá...
300 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42487324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
71 900 000 HUF
566 141 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (22493792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Borbányán, frekventált helyen tégla építésű, 127 nm-es, 4 szobás jó állapotú szintes családi ház eladó! Az inga...
71 900 000 HUF
566 141 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (12727734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
95 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való medencés házat Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal