Eladó parasztház (1190 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 190 db
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (33748973)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 332 m2
Telekterület: 1305 m2
Szobaszám: 6
Központi elhelyezkedésű ház, csendes környezetben! Kiváló lehetőség több generációs családok kényelmes együttéléséhez, de ide...
87 000 000 HUF
262 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Héregi családi ház hirdetés (44933549)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 268 m2
Telekterület: 4821 m2
Szobaszám: 8
Ritka lehetőség Héreg község központjában, a festői szépségű Gerecse lábánál. Több generációs kúria és gazdaság várja új tulaj...
148 000 000 HUF
552 238 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszabábolnai családi ház hirdetés (34644333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Egy hely, ahol a természet és a nyugalom kézen fogva sétálnak. Tiszabábolna egy csendes, festői tiszai település Borsod-Abaúj...
12 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszabábolnai családi ház hirdetés (93792427)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1394 m2
Szobaszám: 3
Tiszabábolna legcsendesebb utcájában eladó egy hatalmas felújított, tornácos parasztház, jakuzzis hátsó épített fedett grillter...
39 900 000 HUF
306 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (89754836)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 4
Álmodott már egy hangulatos, tágas otthonról a Tisza-tó varázslatos környezetében? Most lehetőség nyílik rá, hogy álma valóra ...
69 000 000 HUF
353 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (29478587)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1257 m2
Szobaszám: 2
***Alakítsd saját ízlésedre álmaid otthonát Hajdúnánáson, 3 csillagos minősítésű vendégházként jelenleg működő *** Eladó egy 10...
69 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (51865332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 2
Cserkeszőlő határában teljesen felújított kis ház eladó, csak és kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk ...
17 500 000 HUF
460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybajcsi családi ház hirdetés (87632379)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Lido Home győri irodája eladásra kínál egy új épitésű családi házat NAGYBAJCSON! CSALÁDOSOK, befektetők figyelem! Az ár a kulc...
119 900 000 HUF
1 042 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrzámolyi családi ház hirdetés (53336738)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Lido Home győri irodája eladásra kínál egy új épitésű családi házat GYŐRZÁMOLYON! CSALÁDOSOK, befektetők figyelem! Az ár a kul...
124 900 000 HUF
1 095 614 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rajkai családi ház hirdetés (17484789)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 2008 m2
Szobaszám: 10
Eladó családi házak Rajka csendes, kedvelt utcájában! 2 Ingatlan egy telken- 2008 NÉGYZETMÉTEREN! Eladásra kínálok Rajka csen...
169 000 000 HUF
686 991 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zengővárkonyi családi ház hirdetés (35919677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2011 m2
Szobaszám: 3
Autentikus parasztház eladó Zengővárkony központjában, a Kelet-Mecsek szívében Eladásra kínálunk Zengővárkony központjában, a ...
28 000 000 HUF
321 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (37545444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ecséd központi részén, mégis csendes helyen, egy 90 nm hasznos alapterületű, összközműves, felújítandó családi ház, 20 nm...
20 900 000 HUF
232 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (94859448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A ligetben nagyszerű…ÁRESÉS! Tóalmáson eladó ez a kis házikó, mely valamikor egy autentikus „parasztházikó” lehetett. Az elmúl...
26 500 000 HUF
407 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónemesapáti családi ház hirdetés (95363527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178282 hivatkozási számú alsónemesapáti családi ház. Alsónemesap...
10 500 000 HUF
184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53936237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 6
Nyíregyháza-Borbánya csendes utcájában, a városhoz közelebbi részen családi ház eladó. Földszint: amerikai konyhás nappali, 3...
95 000 000 HUF
431 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szokolyai családi ház hirdetés (31348443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 3
Autentikus parasztház eladó Szokolyán – tele lehetőséggel! Szokolyán, a Börzsöny kapujában, eladásra kínálunk egy igazi hangu...
29 200 000 HUF
389 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöstarjáni családi ház hirdetés (23416439)
6 hónapnál régebbi hirdetés