Penthouse lakás (1958 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 958 db
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (57888345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Exklúzív társasházi lakások a duna PARTHOZ KÖZEL! VÁC hiánypótló építkezése NÁLUNK! Váci Duna-part közeli Társasház Projekt...
57 700 000 HUF
1 373 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (74665852)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Exklúzív társasházi lakások a duna PARTHOZ KÖZEL! VÁC hiánypótló építkezése NÁLUNK! Váci Duna-parti Társasház Projekt – Az ...
46 200 000 HUF
1 490 322 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (18315579)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse jellegű, prémium okosotthon a 2024-ben átadott új építésű Belsőparkos TÁRSASHÁZBAN Eladó 2024-ben épült, modern, tég...
152 000 000 HUF
1 475 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (94473659)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
XVI. kerületének kedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező 111nm-es Pentho...
169 900 000 HUF
1 530 630 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (23774493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Lido Home győri irodája eladásra kínál Győr egyik legkeresettebb városrészében Marcalváros II. Egy kiemelkedő adottságú, új épí...
178 900 000 HUF
1 583 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (93379476)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
198 900 000 HUF
1 400 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49433124)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új projekt építése elindult a 13. KERÜLETBEN! ! 2027 4. N. Év-i költözéssel! 5 % Áfa VISSZAIGÉNYLÉSSEL! 10-90% Fizetési üteme...
83 990 000 HUF
1 908 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42444733)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
95 990 000 HUF
1 919 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33822932)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már