Sürgősen eladó házak Békéscsaba (23 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 23 db
Békéscsabán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Békéscsabán
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54355765)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, csendes és rendezett környéken, a Károlyi utca közelében eladó egy 117 m²-es, félkész állapotú, befejezésre váró c...
14 900 000 HUF
127 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75773648)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán az Áchim lakótelep szomszédságában, eladó egy 80 nm-es, felújítandó családi ház. a telek tágas, 689 nm-es, összközm...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75866526)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Elérhető áron családi ház Békéscsabán. Ritka, hogy ilyen alacsony áron, ilyen minőségű ingatlan a piacra kerüljön, használja ...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (96154962)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis ház a Kastélyszőlőkben – bővítési lehetőséggel! Békéscsaba Kastélyszőlő városrészében, kínálok megvételre egy 40 nm...
17 900 000 HUF
447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (48835444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított kis ház Békéscsabán, Kenderföldeken! Békéscsaba csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy gondosan fel...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (17139534)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított, otthonos kis házikó Békéscsabán a Kenderföldeken! Ideális választás egyedülállók és párok számára, alacsony...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54367299)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 2
Csend, nyugalom és rengeteg lehetőség – eladó családi ház GERLÁN! Békéscsaba kedvelt, kertvárosias részén, Gerlán keresi új g...
11 490 000 HUF
143 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (93944566)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1336791): Békéscsaba, Gerla, 890 m2 telek, 85 m2 családi ház, 2 szoba, csendes, közkedvelt terüle...
12 600 000 HUF
148 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (72384495)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Békéscsaba–Mezőmegyer csendes részén Békéscsaba-Mezőmegyer városrészében kínálunk megvételre egy 86 m²-es cs...
17 500 000 HUF
203 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77279464)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Wagner utcán kínálunk eladásra egy családi házat, mely teljes körű felújítást igényel. A ház alapterülete 141 ...
17 500 000 HUF
124 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (33458233)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Békéscsaba belváros közeli részén kínálom megvételre ezt a 65 nm alapterületű, különálló udvari lakást, amely egy háromlakásos,...
16 900 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87136492)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Békéscsaba csendes részén eladó egy 100 m²-es, felújításra/bontásra szoruló családi ház 750 m²-es telekkel. a vegyes falazatú, ...
16 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (88992775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Károlyi utcában eladó egy 108 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi ház, ami egy 723 nm-es telken fekszik. A ház...
9 990 000 HUF
92 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (36979548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁRCSÖKKENÉS! Békéscsaba kertvárosi részén, Jaminában eladó másfél szobás házrész. Az ingatlan osztatlan közös tulajdonban v...
17 900 000 HUF
344 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (33433138)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 117 m2
Szobaszám: 2
Földszinti, 112 nm-es társasházi lakás és a hozzátartozó garázs eladó Békéscsabán, gyalog távolságra a belvárostól! Ez a vilá...
19 800 000 HUF
176 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (24472513)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó Tip-Top Kis Ház Békéscsaba Kenderföldeken! Ez az ingatlan ideális választás egyedülállók és párok, vagy olyan kisebb cs...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (45554843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#789801): Békéscsaba, Jamina, felújítandó családi ház, 652 m2-es telken, 80 m2-es ház, konvektoro...
18 500 000 HUF
231 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (94356749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Tesco közelében, eladó egy 112 nm-es, felújítandó családi ház, összközműves, 713 nm-es telken. (F) Irányár: 15,...
15 900 000 HUF
141 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (97937682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Békési úton, osztatlan közös tulajdonú kettő szobás házrész eladó. a telken négy lakóingatlan található, társash...
16 700 000 HUF
298 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (22648515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 4
‼️ Ár alatt eladó – Felújítandó családi ház Békéscsabán ‼️ Békéscsabán, egy csendes utcában kínálunk eladásra egy 131 nm-es, e...
9 900 000 HUF
75 572 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Békéscsabán?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Békéscsabán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Békéscsabai ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.