Sürgősen eladó olcsó lakás Budapest - 123 friss hirdetés

Rendezés:

Összes találat: 123 db
Budapesten további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Budapesten
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59642997)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ha olyan ingatlant keresel, ahol a lokáció dolgozik helyetted, ezt érdemes megnézned! Józsefvárosban kínált, galériás, kompak...
21 950 000 HUF
878 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93354333)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csepel Művek területén felújított, igényesen kialakított lakás várja új tulajdonosát. a lakás iroda besorolású, a második eme...
22 499 999 HUF
833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (41436324)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó laksás Budapest VIII. kerületében Az egyre fejlődő VIII. kerületben kínálom megvételre ezt a 25 m2 hasznos alapter...
21 950 000 HUF
878 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74757458)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén eladó egy 25 nm-es, földszinti, udvari elhelyezkedésű öröklakás, amely k...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58144393)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis alapterület, nagy lehetőség – ideális első lakás vagy biztos befektetés a VIII. kerületben! Budapest VIII. kerületének fo...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26123756)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64586997)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, Angyalföld csendes, parkos övezetében kínálunk megvételre egy praktikus elosztású, alagsori garzonl...
18 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75244748)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
(For English scroll down) Mini otthon nagy hangulattal a Mátyás téren – ahol minden kézre esik Eladó a VIII. kerület egyik eg...
24 500 000 HUF
2 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73845595)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33498924)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán kínálok megvételre egy 2025-ben épült, újszerű állapotú, téglaépítésű ikerházrészt. a ko...
25 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39566987)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy társas házi lakást Pesterzsébet központjában. A lakás 27 nm, egy légteres szoba, konyha, fürdőszoba és ...
25 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69475768)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csepel Művek területén felújított, igényesen kialakított lakás várja új tulajdonosát! A lakás iroda besorolású, a második e...
22 499 999 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (27823857)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megáll...
24 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (28424999)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megálló...
20 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (77341332)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
23 900 000 HUF
919 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (15362153)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten, a x. kerületben eladó felújított, stúdió jellegű ingatlan Budapest x. kerületében kínálok megvételre egy kb. 25 M²...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22255384)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest 09. kerületének szívében, a Belső Ferencvárosban található, tehermentes ingatlanunkat, amely ideális válas...
22 490 000 HUF
1 249 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33326476)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Emelt szintű szerkezetkész lakások eladók Csepelen! AZ ingatlan iroda besorolású, lakás hitel nem vehető fel RÁ! ! ! ! ! ! ! !...
21 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33964929)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk egy 32 nm-es szuterénlakást, Budapest x. kerületében, a Liget utcában! Most itt a lehetőség, hogy Budapes...
23 990 000 HUF
749 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74284429)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ilyen áron lakóingatlant nem talál Budapesten! Eladó 15 m²-es, 1 szobás, szuterén lakás, amely egybenyitott lakótér és mini kon...
12 900 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Budapesten?
← Előző oldal1 / 7 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Sürgősen eladó olcsó lakást keresel Budapesten? Budapesten ma már a 10–25 millió forint közötti lakások számítanak az olcsóbb ajánlatok közé, ezért ezen az oldalon az ebbe az ársávba tartozó, sürgős eladási szándékkal meghirdetett lakások jelennek meg. Az olcsó budapesti lakások jellemzően a felújítandó panellakások közül kerülnek ki a külső kerületekben, például a X., XV., XVII., XVIII., XX. és XXI. kerületben, vagy kisebb garzonok formájában. Ha kedvezőbb árú fővárosi lakást keresel, érdemes gyakran visszanézni, mert a jobb árú hirdetések gyorsan eltűnhetnek a kínálatból.

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.