Rendezés:

Összes találat: 1 db
Csömörön további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Csömörön
Eladó Csömöri tégla lakás hirdetés (3797532741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hello Ingatlaniroda Ingatlanközvetítéssel foglalkozunk kiemelten Csömörön és a környékén. Már meglévő ügyfeleink számára kere...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kerepesi tégla lakás hirdetés (14549348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kerepes központi részén, egy 3 lakásos társasházban eladó egy felújítandó, 45 m²-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan tégla falaza...
26 900 000 HUF
538 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34958333)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bp. 14. Ker. Zugló 36nm önkormányzati vízórás szobakonya 14m ft Zugló központ, Utcai (világos Déli panorámás), száraz. Burkola...
14 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77431623)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület Gergely utcában kiváló ajánlat - ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy tulajdon lapon 12nm-es, a valóságban 14nm...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (83828537)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
X. kerület Gergely utcában eladó udvari földszinti lakás saját kerttel és tetőtér-beépítési lehetőséggel. A lakáshoz tartozik ...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (99379167)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33364627)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten eladó felújított, 25 m²-es stúdió jellegű ingatlan a x. KERÜLETBEN. Lakhatásra, irodának vagy városi bázisnak kivá...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (44367773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított minigarzon a x. kerület óhegyi részén! X. kerület Óhegyen, a Bolgár utcában, kívül-belül rendezett, tégla építésű,...
22 900 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54213234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
23 900 000 HUF
1 593 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33964929)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk egy 32 nm-es szuterénlakást, Budapest x. kerületében, a Liget utcában! Most itt a lehetőség, hogy Budapes...
23 990 000 HUF
749 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (33498924)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XV. kerületében, Rákospalotán kínálok megvételre egy 2025-ben épült, újszerű állapotú, téglaépítésű ikerházrészt. a ko...
25 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92617889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 10. kerület Óhegy csendes utcájában eladó, belső udvaros 7 lakásos, földszintes tégla építésű társasházban, egy 25 m2-...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94893624)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló BEFEKTETÉS! X. kerület, Óhegy méltán népszerű részén, a Kada utcában, remek adottságokkal bíró, földszinti, 27 nm-es, ...
25 990 000 HUF
962 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44577994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hosszútávra kiadó egy új, felújított gépesített, berendezett aut. Mosógép, páraelszívó, porszívó, vasaló, hajszáritó, fagyasztós hűtőszekrény, villanybojler szárítógéppel ellátott egy személynek 140x200 franciaággyal a galérián
220 000 HUF
11 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (44935932)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom 19. kerületi felújított panel lakásomat. Kispest Fő utca 7. 1 Emeleten található. Amit tudni kell rola: 53...
1 000 000 HUF
18 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37683363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Cserére kínáljuk 3. kerületi önkormányzati lakásunkat lakható ingatlanra értékegyeztetéssel. Kolosy tér közelében, frekventált ...
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74284429)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ilyen áron lakóingatlant nem talál Budapesten! Eladó 15 m²-es, 1 szobás, szuterén lakás, amely egybenyitott lakótér és mini kon...
12 900 000 HUF
716 666 Ft / m2